بدون دسته بندی

هدایای تبلیغاتی

در مقالات قبل به انواع سررسید و تقویم از جنس و نوع اشاره کردیم و توضیحاتی نیز دادیم.تقویم رومیزی یکی دیگر از انواع تقویم ها میباشد که کاربرد نسبتا بیشتری نسبت به سر رسید ها تقویم های دیگر دارد و یکی از بهترین گزینه ها جهت هدیه تبلیغاتی به عنوان بازاریابی و فروش دارد.تقویم رومیزی همانطور که از نامش پیداست بروی میز کاربرد دارد و از جهت که همیشه مورد استفاده قرار میگیرد نسبت به باقی سررسیده ها استفاده بیشتری دارد و همچنین از سررسید و سالنامه نیز از قیمت کمتری برخوردار است.از تقویم رومیزی نمیتوان به عنوان دفتر یاداشت استفاده کرد ولی بعضی از تقویم های رومیزی دازی برگه های یاداشت مجزا میباشد.تقویم های رومیزی مانند سالنامه میتوانند از جنس و تنوع برخوردار باشند ولی برای دوام و ایستایی کار بیشتر از کاغذهای ۳۰۰ گرم گلاسه استفاده میشود.تقویم رومیزی نیز میتواند به صورت اختصاص (چاپ صفحات به صورت دلخواه باشد.در مقاله های بعدی به انواع تقویم های رو میزی اشاره خواهیم کرد.

شرکت میلان گیفت با دارا بودن چاپخانه اختصاصی با تیم های طراحی و گرافیست یکی از بزرگترین تولید کننده های تقویم و سالنامه ۹۸ میباشد.

هدایای خاص

جورچین یا پازل نوعی وسیله سرگرمی است که در آن بازیکن قطعات کوچک بریده شده معمولا از جنس مقوا را در کنار هم می‌چیند تا تصویر اولیه ساخته شود.البته امروزه پازل‌ها در جنس‌های دیگری همچون چوب، فوم و … نیز موجود می‌باشند.پازل‌ها می‌توانند به عنوان ابزارهای کمک آموزشی به کار بروند. استفاده از پازلهایی با طرح کشورها یا استانهای آن‌ها در آموزش جغرافیا بسیار مؤثر است. از پازل‌ها برای آموزش حروف و جمله‌سازی به کودکان نوآموز نیز استفاده می‌شود. گفته می‌شود چیدن جورچین یکی از روش‌های مؤثر در کاهش استرس و افسردگی است و در پیشگیری از آلزایمر مؤثر است. پازل نیز مانند بسیاری از محصولات دیگر نیز میتواند به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده شود.شرکت ها ,سازمان ها، ارگان ها لوگو و برند خود را به صورت پازل تبلیغاتی سفارش میدهند که علاوه بر استفاده در سنین کودکان کلیه ردهای سنی نیز میتوانند استفاده کنند و همچنین یکی از ابزارهای بازاریابی و تبلیغاتی استفاده میشود.

میلان گیفت تولید کننده و  ارائه دهنده انواع پازل های تبلیغاتی و جورچین های تبلیغاتی در ابعاد و اندازهای مختلف و چاپ طرح و لوگوی شما –

 

هفدهمین دوره  نمایشگاه تاسیسات  ساختمان و سیستم های گرمایش و سرمایشی  ۹۷ تهران  در محل برگزاری نمایشگاهای تهران از تاریخ ۱ الی ۴ آبان  ۹۷ برگزار میگردد.امسال نیز  حضور شرکت ها تولید کنندگان بزرگ و کوچک داخلی ایرانی و خارجی بهترین فرصت برای رقابت میان رقبای ایرانی و خارجی است.از آنجا که ایران در خاورمیانه   بازار این صنعت را در اختیار دارد نمایشگاه بستر مناسبی برای توسعه بیشتر این صنعت میباشد.

از آنجا که نمایشگاه بهترین فرصت برای تبلیغاتی  بازاریابی است و هدایای تبلیغاتی نیز تقویت کننده این ماجراست بسیاری از شرکت کنندگان همواره به دنبال هدایای تبلیغاتی مناسب و مقرون به صرفه هستند.

میلان گیفت ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی ،هدایای دیجیتال،فلش مموری،پاور بانک،ساعت تبلیغاتی،خودکار تبلیغاتی، ساک دستی تبلیغاتی،لیوان تبلیغاتی،صنایع دستی انواع ست مدیریتی،هدایای چرمی و … در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت و قیمت و همچنین واحد طراحی و تبلیغات در خصوص طراحی انواع کاتالوگ و بروشور، طراحی انواع پوستر ،لایت باکس، عکاسی صنعتی و ..

 

فلش مموری

در بین هدایای تبلیغاتی فلش مموری یکی از پر کاربردترین هدایای دیجیتال به دلیل مادگاری طولانی و پر استفاده بودن این محصول است.در میان انواع فلش مموری ها فلش مموری طرح کارت ویزیت از مزیت بالاتری برخوردار است.زیرا شما هم کارت ویزیت را به مشتریان و مصرف کنندگان میدهید و هم فلش مموری ،در کارت ویزیت شما به عنوان یک بازاریاب همیشه در دسترس قرار دارد.

انواع فلش کارتی ها در بازار موجود است، که میتوان به فلش کارت دو طرفه و یا سکه اشره کرد همچنین خود فلش مموری هم میتوانید از حجم های مختلف استفاده کرد،همچنین از فلش کارتی های او تی جی اسفاده کنید که قابلیت چرخش و جدا شدن از کارت را نیز داراست.

شرکت هدایای تبلیغاتی میلان گیفت با ارائه انواع هدایای دیجتال :پاور بانک، انواع فلش مموری و فلش کارتی

Theme Settings