بدون دسته بندی

فلش مموری

در بین هدایای تبلیغاتی فلش مموری یکی از پر کاربردترین هدایای دیجیتال به دلیل مادگاری طولانی و پر استفاده بودن این محصول است.در میان انواع فلش مموری ها فلش مموری طرح کارت ویزیت از مزیت بالاتری برخوردار است.زیرا شما هم کارت ویزیت را به مشتریان و مصرف کنندگان میدهید و هم فلش مموری ،در کارت ویزیت شما به عنوان یک بازاریاب همیشه در دسترس قرار دارد.

انواع فلش کارتی ها در بازار موجود است، که میتوان به فلش کارت دو طرفه و یا سکه اشره کرد همچنین خود فلش مموری هم میتوانید از حجم های مختلف استفاده کرد،همچنین از فلش کارتی های او تی جی اسفاده کنید که قابلیت چرخش و جدا شدن از کارت را نیز داراست.

شرکت هدایای تبلیغاتی میلان گیفت با ارائه انواع هدایای دیجتال :پاور بانک، انواع فلش مموری و فلش کارتی

logo

سومین نمایشگاه بین المللی شیلات و آبزیان و صنایع وابسته  از تاریخ ۱۱  لغایت ۱۴ مهرماه لغایت  ۹۷ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار میگردد.

این نمایشگاه با هدف جذب مشتریان داخلی و خارجی و بهره برداری و توسعه در صنعت شیلات و آبزیان برگزار میشود.در این  نمایشگاه تولیدکنندگان و توزیع کنندگان تجهیزات صیادی، فرآوری محصولات شیلاتی،تولیدکنندگان و ارائه دهندگان غذاهای دریایی، تولیدکنندگان ماشین آلات و صنایع پرورش ماهیان زینتی و تجهیزات آکواریوم،تولیدکنندگان ماشین آلات حمل و نقل و انتقال آبزیان و فرآورده های شیلاتی،تولیدکنندگان و ارائه دهندگان تجهیزات پرورش و نگهداری آبزیان،تاسیسات و تجهیزات برودتی مرتبط با صنعت،پرورش دهندگان آبزیان،تجهیزات آبزی پروری و پرورش ماهی در قفس،صنایع پایین دستی دریایی مرتبط،تکثیر و تولیدکنندگان بچه ماهی،تولیدکنندگان خوراک آبزیان و مواد غذایی مکمل آبزی پروری،تولیدکنندگان و ارائه دهندگان تجهیزات و ادوات تصفیه های آب،صنایع بسته بندی،ارائه و خدمات دامپزشکی و بهداشت دارویی، سازمانها، تشکلات و جراید مرتبط،بازار الکترونیکی خرید و فروش کالاهای آبزیان،صنایع دستی دریایی،سیستم توزین، ارائه و خدمات تجهیزات ماهیگیری (تفریحی)، بانک ها ، موسسات اعتباری و بیمه ها پرورش جلبک حضور دارند.

گاه بهترین فرصت برای تبلیغات ئ بازاریابی است و هدایای تبلیغاتی نیز تقویت کننده این ماجراست بسیاری از شرکت کنندگان همواره به دنبال هدایای تبلغاتی مناسب و مقرون به صرفه هستند.

میلان گیفت ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی ،هدایای دیجیتال،فلش مموری،پاور بانک،ساعت تبلیغاتی،خودکار تبلیغاتی، ساک دستی تبلیغاتی،لیوان تبلیغاتی،صنایع دستی انواع ست مدیریتی،هدایای چرمی و … در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت و قیمت و همچنین واحد طراحی و تبلیغات در خصوص طراحی انواع کاتالوگ و بروشور، طراحی انواع پوستر ،لایت باکس،عکاسی صنعتی و …

هفدهمین دوره  نمایشگاه شیرینی  و شکلات و تجهیزات وابسته در محل برگزاری نمایشگاهای تهران از تاریخ ۲۴ الی ۲۷ شهریور  ۹۷ برگزار میگردد.امسال نیز  حضور شرکت ها تولید کنندگان بزرگ و کوچک داخلی ایرانی و خارجی بهترین فرصت برای رقابت میان رقبای ایرانی و خارجی است.از آنجا که ایران در خاورمیانه بهیترین صنغت شکلات سازی را در اختیار داری نمایشگاه بستر مناسبی برای توسع بیشتر این صنعت میباشد.

از آنجا که نمایشگاه بهترین فرصت برای تبلیغات ئ بازاریابی است و هدایای تبلیغاتی نیز تقویت کننده این ماجراست بسیاری از شرکت کنندگان همواره به دنبال هدایای تبلغاتی مناسب و مقرون به صرفه هستند.

میلان گیفت ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی ،هدایای دیجیتال،فلش مموری،پاور بانک،ساعت تبلیغاتی،خودکار تبلیغاتی، ساک دستی تبلیغاتی،لیوان تبلیغاتی،صنایع دستی انواع ست مدیریتی،هدایای چرمی و … در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت و قیمت و همچنین واحد طراحی و تبلیغات در خصوص طراحی انواع کاتالوگ و بروشور، طراحی انواع پوستر ،لایت باکس، عکاسی صنعتی و ..

 

IMG_3289

ساک دستی متقال تبلیغاتی 

امروزه بسیاری از دوستدران طبیعت و چرخه محیط زیست  سعی بر استفاده از اجناسی دارند که دوباره به چرخه بازیافت بازگشته و تهدیدی برای محیط زیست نباشد.یکی از اجناسی بسیار پر کاربرد میباشد و جنبه تبلیغاتی نیز دارد ساک دستی متقال میباشد.

متقال یک نوع پارچه نخی است. این نوع پارچه از خانوادهٔ کرباس است اما از کرباس لطیف تر است.پارچه متقال به دلیل پرز ندادن و استحکام برای تولید ساک خرید یا   ساک تبلیغاتی بسیار مناسب است.متقال سبک، مقاوم و محکم است و پارچهٔ خنکی است. هنگامی که خیس باشد محکم تر می‌شود. نرم است و به راحتی اتو می‌شود. بسیار پر کاربرد میباشد.ساک دستی متقال با خاصیت چاپ به صورت رنگی بر روی پارچه توانسته طرفداران بسیاری را در میان مصرف کنندگان خود پیدا کند.

ساک‌های دستی پارچه ای متقال، کاملا قابل بازیافت بوده و می‌تواند به صورت طبیعی تجزیه شود، از همین رو کاملا سازگار با محیط زیست می‌باشد.

این نوع ساک دستی که بسیار طرفدار نیز دارد جز هدایای تبلیغاتی ماندگار است و به عنوان کیف دوشی هم استفاده میشود.دسته آن نیز میتواند بنا بر درخواست مشتری در اندازه کوتاه یا بلند نیز استفاده گردد.

گروه تبلیغاتی میلان گیفت  با تولید انواع ساک دستی تبلیغاتی در انواع اندازها و سایزها دلخواه ، با کمترین زمان و بهترین کیفیت و قیمت در خدمت شما مشتریان میباشد.

 

Theme Settings