وبلاگ

لباس کار پوشش سراسری شامل تنه- دست و پا است و بدن را از شرایط محیط حفظ می کند.

برای محافظت از کارکنان می باشد با لباس کار مناسب در محل کار حاضر می شوند در مدل های مختلف وجود دارد.

لباس کار مهندسی شامل یک لباس سر تاسری که دست و پا را در مقابل شرایط محیطی محافظت می کند در جنس و الیاف به کار رفته در پارچه طبیعی تر باشد لباس کار بهتر است.

در جوشکاری به خاطر شرایط خاص لباس کار شخص باید پیشبند چرم هم مورد استفاده قرار گیرد.

لباس کار در افرادی که شغلشان با مواد و محیط سمی و قابل انفجار است نباید از جیب استفاده شود.

نکات مهم استفاده از لباس کار شامل موارد زیر می باشد:

  • جهت جوشکاران به دلیل شرایط خاص کار علاوه بر لباس کار از پیشبند استفاده میکنند
  • حفاظت از سیستم تناسلی در برابر تشعشعات پیش بند سربی که پایین تر از کمر قرار می گیرد الزامی است
  • لباس کار باید متناسب با سایز و فرم افراد باشد.
  • افرادی که از لباس کار استفاده میکنند نباید هیچ گونه پارکی و یا هیچ قسمت از لباس باز شده باشد.
  • افرادی که با دستگاه کار میکنند از آویزان کردن ساعت، کلیدو غیره روی لباس کار اکیدا ممنوع است.
  • تحویل لباس کار هر شش ماه یکبار است
  • به علت استحکام بیشتر از پارچه با بافت کج راه یا تراکم بالا استفاده شود.

کاپشن و شلوار، بلوز و شلوار، یکسره، تی شرت و شلوار، اورکت، روپوش ، پیراهن و شلوار، فرم اداری، البسه بیمارستانی

 لباس کار به دو صورت است

الف-  به صورت ۲ تیکه پیراهن- کاپشن و شلوار

ب- به صورت ۱ تیکه به نام های مختلف همچون یکسره- کورال

جنس اغلب آنها از کتان، پلی استر  ویسکوز است

۱۰۰% کتان برای جوش کاری مناسب می باشد که نوع پارچه آن جین می باشد.


اشخاصی که در حوزه های اقتصادی و کارآفرینی فعالیت دارند، معمولا از هر فرصتی استفاده می کنند که در جشنواره ها و نمایشگاه های دایر شده حضور پیدا کرده و ضمن بروزرسانی اطلاعات خود، همگام با آخرین پیشرفت های روز دنیا به ارتقاء سطح کیفی محصولات خود دست یابند. ازدحام شرکت کنندگان و پایین بودن امکانات برودتی در سالن های برگزاری که منجر به گرمای شدید مدعوین می شود همیشه یکی از مهمترین دغدغه مسئولین و شرکت کنندگان بوده است. از این رو، شرکت میلان گیفت با ابتکاری نوین نسبت به تهیه و طراحی متنوع بادبزن های تبلیغاتی با کیفیت های مطلوب از جنس پلاستیک، مقوا، پارچه، و کاغذ اقدام و ضمن ایجاد رفاه نسبی شرکت کنندگان همانند تابلویی کوچک و البته تاثیرگذار، برند شرکت و یا محصولات شما را به دیگران معرفی خوهند نمود.

بادبزن3

هدیه نمایشگاهی

مهم ترین عاملی که به شناخته شدن یک محصول و خدمات کمک می نماید انجام تبلیغات می باشد از این رو انتخاب یک روش تبلیغاتی مناسب و پر بازده از اهمیت زیادی برخوردار است. یکی از روشهای موثر استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد.  بر  اساس مطالعاتی که تا به حال انجام شده است شرکت هایی که از هدایای تبلیغاتی استفاده کرده اند نقش بسیار مهمی در جذب افراد و  صنوف مختلف  نسبت به کسب و  کار شرکت خود داشته اند .

از مزایای هدایای تبلیغاتی در تجارت :

افزایش به رسمیت شناختن نام تجاری : یکی از کار های مهم در تجارت باقی ماندن در ذهن مشتریان برای زمان طولانی است و دیگری ثابت ماندن در عرصه رقابت با دیگر رقیبان تجاری می باشد در همین راستا هدایای تبلیغاتی یک راه ساده و جذاب برای کمک به آگاه کردن مردم از نام تجاری شما در کسب و کار می باشد .  با هدایای تبلیغاتی سفارشی  شما می توانید یک  مشتری را در طول روز با هدایای تبلیغاتی خود همراه کنید همین کار باعث می شود که افراد دیگر نیز همزمان با نام تجاری شما آشنا شوند .

توسعه کسب و کار با هزینه کم: از دیگر مزایای هدایای تبلیغاتی میتوان به گسترش کسب و کار با هزینه بسیار مقرون به صرفه و کم آن اشاره کرد, شرکت ها همواره به دلیل کمبود بودجه به دنبال کاهش هزینه های خود هستند از این رو هدایای تبلیغاتی موثر همراه با ایده نو از موثر ترین روش ها برای ثابت نگه داشتن مشتریان شما با هزینه مناسب می باشند. بنابراین درنظر داشته باشیدد که هدایای تبلیغاتی  در کسب و کار ها ی کوچک و بزرگ نقش بسیار مهمی را ایفا می کند .

ساک دستی سوزنی تبلیغاتی

 


قیمتساک دستی، یک راه تبلیغاتی بسیار مهم در بین صنوف و فروشگاه ها می باشد. کیسه های پارچه ای یا ساک دستی های کاغذی با حذف تایلون نقش بسیار استراتژیکی در پاکیزگی محیط زیست و ابقاء آن دارد. از این رو میلان در تلاش است با ارائه انواع ساک دستی سوزنی، التراسونیک آن هم با ارزان ترین قیمت ممکنه و مرغوب ترین کیفیت علاوه بر شناخته شدن برند شما، همیار محیط زیست باشد.

 

 

 

Theme Settings