Categories
جاسوئیچی

جاکلیدی و جاسوئیچی

جاسوئیچی یک حلقه فلزی یا پلاستیکی یانظیرآن است که برای نگه داشتن کلیدها استفاده می شود ،جا کلیدی تبلیغاتی یا جاسوئیچی تبلیغاتی یکی از پرمصرف ترین هدایای تبلیغاتی مطرح بوده است .

جاکلیدی فلزی، چرمی، چوبی، پلاستیکی و ترکیبی دسته بندی می شود طول عمربالا و همه گیر بودن استفاده از  جاکلیدی های تبلیغاتی نیز از مزایای دیگر این هدیه تبلیغاتی از مزایای دیگر این هدیه تبلیغاتی ارزان و مفید است .

انواع چاپ روی جاسوئیچی :

چاپ سابلیمیشن که بنام چاپ حرارتی نیز شناخته می شود یک از بهترین روش های چاپ بر روی اشیا به حساب می آید یکی از بهترین روش های چاپ بر روی اشیا به حساب می آید اساس کار چاپ حرارتی بر پایه تصعید مواد بوده و با این کار جوهر از کاغذ مخصوص به جنس مورد نظر منتقل می شود. کیفیت چاپ در این روش بسیار بالاست بعد از چاپ طرح پاک نخواهد شد قابل شست و شو بوده و بالاخره با توجه به هزینه پایین آن نسبت به سایر روش های با کیفیت بالا و سریع ترین زمان انجام داد.

چاپ هدایای تبلیغاتی به روش تامپو: درج نشان تجاری و تبلیغاتی بر روی هدایای تبلیغاتی به طرق ذیل انجام می شود.

  • چاپ تامپو / حک لیزری/ داغی/ الصاق لیبل / چاپ طلا کوب

چاپ تامپو : بر روی محصول یکی از پرطفدارترین شیوه درج نشان تجاری و تبلیغات بر روی هدیه تبلیغاتی می باشد .

حکاکی لیزری:به لایه برداری از روی سطح هرجسمی به طوری که سطح آن جسم دارای فرورفتگی گرددوحکاکی گفته میشود.

جاکلیدی تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که هر کدام مناسب مخاطبان بخصوص است بطور مثال جاسوئیچی ها خیلی ارزان  معمولا از جنس پلاستیک و یا اکرلیک بوده مخصوص مخاطبان عام نمایشگاه ها هستند اما در رده بالاتر جاسوئیچی های قرار دارند که معمولا کاربردهای متفاوتی را علاوه برکارکرد جاسوئیچی به آن اضافه می کنند بطور مثال جاسوئیچی درب باز کن، جاسوئیچی ابزار، چاسوئیچی چراغ قوه دار و غیره در این جاکلیدی ها معمولا کاربرد اهمیت دارد و برای صنایع خاص و مرتبط مناسب است بطور مثال جاکلیدی در بازکن بیشتر در صنعت نوشیدنی کاربرد دارد.

چین در جدیدترین اتفاق در این کشور جاکلیدی هایی طراحی شده که در آن ماهی یا لاک پشت یا هر کوچکی که بتوان در این جاکلیدی جا داد قرار دارد باور چینی ها بر این است تا زمانی که ماهی داخل جا کلیدیشان نمرده شانس می آوردند سازندگان این جا کلیدی ها مدعی هستند که در داخل آنها مواد لازم برای زنده ماندن به مدت ۳ ماه را قرار دادند.

About the Author

Avatar

milan.radnaghsh@gmail.com

Related Post

Theme Settings