Latest Posts

گیفت تبلیغاتی

امروزه در دنیای تبلیغات بسیاری از روش های قدیمی جای خود را به روش های مدرن و امروزی دادند ، زیرا تمامی کسب و کار ها به این نتیجه رسیدند که تبلیغات مهمترین تاثیر در فروش را خواهد داشت.یکی از این روش‌ها،هدایای تبلیغاتی یا هدیه‌های تجاری است. این هدایا اجناسی هستند که در برنامه‌های بازاریابی و تبلیغاتی استفاده می‌شوند. این محصولات برای تبلیغ یک رویداد، شرکت یا عنوان تجاری در یک نمایش تبلیغاتی نمایشگاهی  یا کنفرانس  و همایش داده می‌شود و بخشی از رقابت عظیم بازاریابی است.پژوهش‌های مستمری را در زمینه روابط هدیه‌‌دهندگان و هدیه‌گیرندگان انجام شدکه یافته‌های یکی از آنها حاکی از این است شرکت‌هایی که هدیه می‌‌دهند. در مقایسه با شرکت‌هایی که  هدیه نمی‌‌دهند دو برابر شانس تماس گرفتن از طرف هدیه‌گیرندگان را دارند.هدیه دادن به شیوه صحیح می‌‌تواند به ایجاد مناسبات خوب بیانجامد و حکم خون را در زندگی اقتصادی شما داشته باشد.همیشه پیش از دادن هر هدیه‌ای به این نکته توجه کنید که هدیه‌دهنده و هدیه‌گیرنده، هر دو در مورد هدیه، دارای سیاست و برنامه باشند.میدانیم که تمامی مشتریان آگهی های چاپی و نامه های تبلیغاتی شرکت ها را نزد خود نگه نمیدارند،اما ارائه یک جاکلیدی کوچک که اطلاعات تماس شما برروی ان درج شده باشد میتواند در تمام طول سال شما را در نزدیک ترین حالت ممکن به مشتریانتان نگه دارد…

تناسب هدیه

بسیار مراقب باشید هدیه‌ای که می‌‌دهید متناسب با رابطه شما با هدیه‌گیرنده باشد. این امر نه به حجم و ابعاد قرارداد یا معامله‌ای که انجام داده‌اید وابسته است و نه به میزان وقتی که برای گیرنده گذاشته‌اید، بلکه به میزان نزدیکی روابط وابسته است. فواصل هدیه دادن را هم از نظر مناسبت‌ها و تعطیلی‌ها در نظر بگیرید باز هم تاکید می‌شود کاری نکنید که احساس رشوه گرفتن پیش بیاید.

نام و لوگوی شرکت
نام و لوگوی شرکت را بر روی هدیه داشته باشیم یا نداشته باشیم؟ این یک موضوع مهم است.
اگر نام و لوگوی شرکت بر روی هدیه باشد، حتماً در یادها می‌‌ماند و به‌خصوص اگر هدیه ما کاربردی بوده و در طول روز هم مورد استفاده قرار گیرد، طبعاً از نظر در ذهن ماندن، مؤثر‌تر هم خواهد بود.

چه نوع هدایایی؟
شرکت‌ها برای تبلیغ خود می‌‌توانند از هزاران نوع هدیه استفاده کنند.  زمانی میتوان در اذهان ماندگار ماند که هدیه ای ماندگار ,مفید و  پر کاربرد استفاده کرد.اقلامی مانند:فلش مموری ,پاور بانک , صنایع دستی محصولات دیجیتال محصولات چرمی ,ظروف ,خودکار,ساعت و چندین نوع هدایای دیگر میتوانند هدیه ای پر کاربرد و مفید باشند که هرگاه مصرف کننده از آن استفاده میکند با نام و لوگوی شما برخورد کند و منجر به تماس با شرکت شما برای برآورده کردن نیاز خود شود.

با تماس با میلان گیفت به صورت رایگان از مشاوره  با کارشناسان در امر خرید هدایای تبلیغاتی بهره ببرید تا در هزینه و وقت خود خداقل صرفه جویی را داشته باشید.

ساک دستی پارچه ای

برای کسانی که طرفدار پرپاقرص محیط زیست و جانوران می باشد و احترام ویژه برای طبیعت قائل هستند استفاده از ساک دستی متقال انتخاب خوبی می باشد. ساک دستی متقال  به دلیل طول عمر بالا و تجزیه شدن در طبیعت  میتواند جایگزین خوبی برای ساک ها و پاکت های نایلونی باشد و از مصرف و درو انداختن پشت هم ساک های نایلونی جلوگیری بعمل آورد. پارچه متقال سبک، مقاوم، نرم، محکم  و مناسب برای حمل کالا می باشد و نیز دوخت این پارچه بسیار راحت است؛ از طرفی ساک دستی متقال نسبت به ساک دستی کاغذی به لحاظ طول عمر بالا مقرون به صرفه بوده و قیمت مناسبی دارد.میلان گیفت تولید کننده بی واسطه انواع ساک دستی های پارچه ای و متقال 

هدایای خاص

هدایای تبلیغاتی مدیریتی 

مدیریت افتخار بزرگی است که بر عهده افرادی شایسته قرار گرفته تا در جلب رضایت مردم گام بردارند، لذا به پاس زحمات این مدیران تلاشگر شایسته است هدیه ای مناسب و درخور این عزیزان در نظر گرفته شود؛ لذا این مهم برای مسئولین ذی ربط به منظور انتخاب یک هدیه مناسب امری مشکل است. به این منظور میلان گیفت با ارائه هدایای بسیار شیک و متنوع همچون ست های مدیریتی لاکچری که شامل انواع پاوربانک ها، هارد اکسترنال، فلش مموری، دفتریادداشت طرح چرم، کیف پول و همچنین تابلو فرش های نفیس، ویدئو پروژکتورهای جیبی و ….. و  …. و …..، مسیر را برای مسئولین جهت تهیه هدیه آسان می کند.

 

1photo_2017-01-28_20-32s-37 - Copy-22


از دیرباز تا کنون نحوه بسته بندی هدایا یک امر مهم و زمان بری بوده است، به خصوص اگر هدایای گران بها برای فرد یا افراد خاص باشد، حتما محتاج یک بسته بندی شکیل،  زیبا و خاص می باشد.

.93-15 93-12

 

 

 

 

 

93-1393-2جعبه های چوبی یک انتخاب عالی و خاص برای گیفت ها و هدایای شما می باشد. در جعبه های چوبی نهایت ظرافت و دقت به کار رفته تا ظاهری زیبا و بدون ایراد داشته باشد. ساخت جعبه های چوبی به گونه ای است که هیچگونه جای پیچ، میخ و یا درزی از بیرون جعبه های چوبی قابل مشاهده نمی‌باشد.

 

 


93-1193-4در جعبه های چوبی، بافت زیبا، طبیعی و لطیف چوب استفاده شده و  مشتریان زیادی را به استفاده ازجعبه های چوبی برای کادو‌های فانتزی و خاص استفاده هایی از این دست ترغیب می کند. از جعبه های چوبی می توان برای بسته بندی انواع جواهرات (در صنعت بسته بندی جواهرات)، شیرینی های فانتزی (قتاپ و غیره)، روان نویس، کارت بانک هدیه، برای بسته بندی انواع ست های مدیریتی انواع گیفت های شکیل و زیبا استفاده نمود تا عموم مدت ها نام شما را به عنوان برند برتر در تبلیغات زمزمه کنند.

 

Theme Settings