Latest Posts

www.milangift.com

با انتخاب روش تبلیغات با استفاده از هدایای خاص خود را پیشتاز در صنعت خود کنید، با توجه به اینکه در عرصه ی تکنولوژی و پیشرفت و اینترنتی شدن هستیم استفاده از فلش ها در جامعه امروزی امری ضروری ست ، با استفاده از فلش مموری های تبلیغاتی که در همه صنایع و مکان ها مورد استفاده قرار می گیردو با ظاهری زیبا ، شیک و مدرن و کاربردی می تواند پاسخگوی خوبی به نیاز تبلیغاتی شما باشد ، که نشان از کیفیت ، سبک و ایده کاری شما نیز خواهد بود. میتوانید خود را با بهترین تبلیغ با هزینه مناسب وارد عرصه  مدرن و پیشرفته رقابت کنید.

فلش مموری خودکاری

فلش مموری چوبی

فلش مموری کریستالی

زیرانداز تبلیغاتی میلان

زیرانداز مسافرتی

Travel Ground Cloth

زمانیکه قصد مسافرت و رفتن به دل طبیعت را دارید نیاز به یک زیرانداز مناسب و با کیفیت احساس میشود.زیرانداز مسافرتی هدیه ای زیبا و ماندگار است که جنس فوق العاده و مرغوبی که در ساخت این نوع زیرانداز به کارگرفته می شود و طراحی زیبای آن این محصول را فوق العاده منعطف و منحصر به فرد میکند و هدیه تبلیغاتی ماندگار است که بسیار مورد توجه علاقه مندان به مسافرت و طبیعت گردی قرار خواهد گرفت این محصول مناسب برای استفاده در چادر مسافرتی، زیر کیسه خواب، زیرچادر، جهت ورزش کردن در فضای آزاد، پیک نیک و انواع طبیعت گردی و ماجراجویی است. بهنگام خرید زیرانداز مسافرتی به چند نکته باید توجه کنید.

۱.ضخامت زیر انداز

۲.ضدآب بودن زیرانداز

۳.داشتن کیف یا ساک نگهدارنده زیرانداز جهت حمل آسان تر

۴.جنس قابل شستشو

۵.وزن زیرانداز

زیرانداز مسافرتی میلان ساختاری از جنس اسپان بند دارد که باعث ایجاد ساختاری نرم و راحت در زیرانداز می شود و به دلیل لایه های کم تر نسبت به سایر زیراندازهای موجود در بازار وزن محصول را کاهش میدهد ولی در برابر نفوذ آب مقاوم است و استفاده از زیراندازهای ضدآب میلان در زمین های خیس امکان پذیر است.این زیرانداز در ابعاد های مختلف با توجه به نیازها و درخواست شما مشتریان عزیز قابل تولید است.این محصول بهمراه کیف پارچه ای عرضه شده تا بتوانید با خیالی آسوده آن را جابجا کنید و از حمل آسوده آن لذت ببرید.این زیرانداز قطعا می تواند هدیه تبلیغاتی مناسبی جهت بازاریابی وبرندینگ مجموعه شما باشد.

ست رومیزی چوب و چرم

اکثرا روی میز اداری مدیران قطعا ست رومیزی به چشمتان خورده است که میتوان بدون اغراق گفت یکی از واجباتی است که روی میز مدیران قرار دارد.

که متشکل از چوب و چرم در طرح های و سایزها و رنگهای متناسب با دکور محل کار شما می باشد.

ست ها می توان از چوب و چرم باشد از ۵ تا ۱۳ تکه تشکیل می شود.

نکات پر اهمیت در خرید ست:

  • کاربری بودن لوازم روی میز اداری و کار( فقط جنبه تزئینی نداشته باشد)
  • جزیات ست لوازم روی میز
  • فضا و اندازه در دسترس لوازم روی میز
  • جنس و متریال لوازم

ست مدیریتی شیک مدیرانست مدیریتی کارمندانست مدیریتی نفیس

جعبه چوبی پذیرایی در مدل های متنوع یکی از جدیدترین هدایای تبلیغاتی خاص  به عنوان یک هدیه لوکس به شمار می آید جعبه پذیرایی چوبی ساخته شده از بهترین نوع چوب و یراق آلات درجه یک هدیه ای ماندگاره نیز هدیه گیرنده می باشد .

داخل جعبه پذیرایی تبلیغاتی را می توان با انواع چای کیسه ای، نسکافه، تنقلات و یا هر محصول دیگری پر کرد همچنین این هدیه تبلیغاتی مناسب قرار گرفتن روی میزکار، میز کنفرانس و …. می باشد.

عموما شرکت ها ، موسسات و سازمان ها تمایل به استفاده از اشیاء اختصاصی از جمله ظروف ظروف تبلیغاتی، ماگ های تبلیغاتی، لیوان های تبلیغاتی و سایر هدایای تبلیغاتی در قالب استفاده پرسنل و مهمانان را دارند یکی از این هدایای تبلیغاتی و یا باکس های تبلیغاتی اختصاصی است .

جعبه های اختصاصی می تواند مختص نگهداری و پذیرایی انواع کیسه های نوشیدنی و یا به اصطلاح لیبتون ها و یا جای شکلات، بسته های یک نفره قهوه و یا هر نوع خوراکی مدنظر مشتری باشد جنس جعبه های پذیرایی می تواند از چوب، چرم، مخمل، و یا دیگر متریال ها باشد.

اطلاق واژه اختصاصی به جعبه های پذیرایی ساخت این جعبه ها به نظر مشتری در رابطه با سایز، شکل و درج اطلاعات یا چاپ به روش هایی شامل طلاکوب، نقره کوب، حک لیزری و چاپ رنگی می باشد بطوریکه مشتری طرح اولیه مدنظر خود را با کارشناسان طراحی در میان گذاشته در کوتاه ترن زمان اقدام به تولید محصول مدنظر مشتری می گردد.

 

Theme Settings