Latest Posts

هدایای خاص

جعبه های پذیرایی یکی از پرکاربردترین محصولات تولیدی است که در طرح ها و رنگ های متنوع قابل تولید است جنس این جعبه ها از چوب ۸ میل درجه یک است.این هدیه ی ماندگار دارای محفظه هایی با اندازه های متفاوت جهت نگهداری خشکبار، چای و نسکافه است.این محصول جذابیت و کیفیتی منحصر به فرد دارد و یکی از مناسب ترین هدایاست برای تزیین میز عزیزانی که میخواید شما رو همیشه بخاطر داشته باشند جعبه های پذیرایی قابلیت حک آرم و لوگو شما را داراست.

جعبه ابزار

ابزار آلات چند کاره جعبه ابزار و چراغ قوه از جمله هدایای تبلیغاتی کاربردی در مواقع اضطراری یا سفر می باشد در واقع کاربر می تواند این هدیه را با خود به همه جا ببرد البته به همراه تبلیغات شماست.

تهیه یک جعبه ابزار یا کیف ابزار تبلیغاتی برای کسانی که همیشه به صحت و سلامت و عمر ابزارهای در اختیار خود اهمیت می دهند موردی لازم و ضروری به شمار می رود.

این جعبه ابزار باید دارای خصوصیاتی باشد تا بتواند نگاه و توجه مشتری را به خود جلب نماید.

در نگاه اول برای خرید یک کیف، وزن و میزان ظرفیت آن (کیلوگرم) مدنظر قرار می گیرد.

کیف های ابزار وزن قابل توجهی ندارد هر قدر وزن جعبه ابزار کمتر و استحکام آن بیشتر باشد میزان توجه مشتری را بیشتر به خود جلب می کند در نهایت جادار بودن و تعداد جیب ها برای کیف ابزار یا محفظه ها مورد نظر است که هر تعداد آنها بیشتر باشد وسیله های بیشتری می توان داخل جعبه بگذارید .

t-shirt

تیشرت تبلیغاتی 

تیشرت ها، به دلیل نوع پوشش سازمانی و نیز به عنوان هدیه تبلیغاتی زیبا و ماندگار همواره مورد توجه سازمان های مختلف می باشد. تمامی تیشرت های تولیدی در مجموعه میلان راد با کیفیت بالا، دوخت دقیق، بسیارعالی و دارای ضمانت تهیه و تولید می گردد و نیز نوع چاپ بر روی تیشرت های تبلیغاتی به دو شکل گلدوزی و چاپ انجام می پذیرد.

راهنمای خرید یک تیشرت تبلیغاتی با کیفیت خوب

در زمان خرید تیشرت، کیفیت مهمترین و اصلی ترین عاملی است که در درجه اول در نظر گرفته می شود. به طور معمول، خریداران درصدد آنند که محصولات عرضه شده در عین سودآوری، انتظارات مشتری نهایی را تأمین کند. چرا که خرید لباس با کیفیت پایین نه تنها به خوشنامی عرضه کننده لطمه می زند، بلکه گاهی اوقات می تواند بقای شغلی او را به خطر اندازد. اما سوالی که مطرح است این است که چگونه یک عرضه کننده که دانش کافی در مورد مواد تشکیل دهنده که  کیفیت بالا ندارد  میتواند در مورد کیفیت آن اطمینان حاصل کند؟

نوع الیاف

نوع الیاف اصلی ترین عامل تعیین کننده کیفیت است. به عبارت بهتر، کیفیت پارچه به طول الیاف مورد استفاده بستگی دارد. هرچه طول الیاف بلندتر باشد کیفیت پارچه بهتر خواهد بود. با شانه کردن الیاف، الیاف کوتاه از الیاف بلند جدا شده و در نتیجه الیافی با استحکام بیشتر و یکدست بوجود خواهد آمد.

وزن پارچه

پارچه سنگین به این معنی است که مواد خام بیشتری در تهیه لباس استفاده شده است که طبعاً این امر افزایش هزینه را به دنبال خواهد داشت. به عنوان مثال، تیشرت با وزن ۲۲۰ گرم در مترمربع مسلماً از دیگر تیشرت با وزن ۱۸۰ گرم در مترمربع با همان مدل و سایز است، گران تر خواهد بود.

رنگرزی پارچه

برای حفظ رنگ پس از شستشوی مکرر، نحوه و نوع رنگرزی تیشرت بسیار مهم است. البته این قضیه به نوع الیاف مورد استفاده در پارچه نیز بستگی دارد. به عنوان مثال، نتیجه رنگرزی پلیشرت صددرصد پنبه ای به شیوه رنگرزی رآکتیو، مسلماً از نظر کیفیت بهتر از شیوه رنگرزی مستقیم خواهد بود. یا تیشرت با الیاف ترکیب پلی استر – پنبه احتیاج به دو بار رنگرزی دارد تا در طی عملیات رنگرزی، هر دو الیاف پنبه و پلی استر رنگ شود.

تیشرت تبلیغاتی میلان 

میلان گیفت با ارائه انواع تیشرت های تبلیغاتی با بهترین کیفت میتواند نیاز شما را در این عرصه برطرف کند.همچنین میتوانید با گلدوزی و چاپ روی تیشرت ها میتوانید هم به عنوان گیفت تبلیغاتی و هم به عنوان لباس کار استفاده نمایید.

بشقاب مینا کاری

مینا کاری هنر درخشان از آتش و خاک است با رنگهای پخته و درخشان که سابقه آن به ۱۵۰۰ ال پیش از میلاد می رسد روی اشیا طلایی و نقره ای هم می توان میناکاری کرد ولی اساسا میناکاری برروی مس انجام می شود به این ترتیب که ابتدا آن چیزی را که می خواهند میناکاری کنند به هر شکل و هر اندازه باید به وسیله مسگر متخصص به شکل لازم در آید و پس از آن که ساخته شد استاد میناکار به آن لعاب سفید رنگ می دهد معمولا سه الی چهار بار لعاب داده می شود.

در هر بار شی به کوره می رود و حدود ۷۰۰ درجه حرارت می بیند تا رنگ لعابش ثابت شود بعد روی آن با رنگهای گوناگون نقاشی می شود پس شی باز به کوره می رود و حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ درجه حرارت می بیند تا رنگها به صورت مطلوب درآید.

در گذشته که میناکاری رواج اندکی داشت رنگهایی که به کار می رفت مانند رنگهایی که در صنعت قلمکار به کار می بردند گیاهی یا معدنی بوده ولی اکنون برای نقاشی ظروف و اشیا مینایی از رنگهایی شیمیایی استفاده می شود که معمولا آنها را از آلمان ورود می کند رنگهایی که در مینا کاری به کار می روند بر سه نوع است :

  • رنگهای گیاهی که در چیت سازی هم بکار می رود.
  • رنگهای معدنی که در نقاشی و میناکاری به کار رفته می شود.
  • رنگهای فلزی که روی میناکار می کنند.

برای میناکاری در تهیه رنگ قرمز از طلا هم استفاده می شود رنگ سبز مینا از مس و رنگ زرد آن از گل ماش به دست می آید رنگ آبی و فیروزه ای از فلزات و رنگ سفید از رنگ مخصوص تهیه می شده که در شهر سامره از شهرهای عراق نوع خوب آن بدست می آورده اند.

آثار مینا شامل : بشقابگلدانکاسه و قدح قابهای عکستابلوهای مینا

اشیای تزینی: جعبه های آرایش زنانه- سرویس چایخوری و شربت خوری- قلیان- جعبه قرآن- آینه – قلمدان- کمربند- حباب های میناکاری- گلاب پاش- آلبوم

زیور آلات: گوشواره- سینه ریز- گلوبند- انگشتر- مدال

درها- پنجره ها و ضریح ها مینا کاری شده در مکان های مذهبی

Theme Settings