Latest Posts

فلش مموری تبلیغاتی

در میان هدایای دیجیتال ,فلش مموری خودکاری به علت کارایی و زیبایی از خاصترین هدایای تبلیغاتی دیجیتال به شمار میرود.خودکار تبلیغاتی و فلش مموری تبلیغاتی در یک محصول جمع شده است.خودکار فلزی تبلیغاتی  زیبایی خاص خود و همچنین جز هدایای هدایای تبلیغاتی خاص به شمار میرود.فلش مموری نیز خود ن  به علت کارایی فلش مموری و همچنین نقش که در بازاریابی و تبلیغات ایفا میکند یکی از هدایای تبلیغاتی خاص به شمار میرود.بشترمصرف کنندگان این محصول را جز هدایای خاص و هدیه مدیریتی نیز  میدانند.با هزینه ای کمتر یک محصول ۲ کاربرد را میتوانید تهیه کنید.

فلش مموری تبلیغاتی

تاریخچه فلش مموری

شروع داستان موفق حافظه فلش در آزمایشگاه بل آغاز شد. در سال ۱۹۶۷، Kahng و Sze دستگاه حافظه شناور را اختراع کردند  که اجازه می داد یک ترانزیستور یک مقدار دیجیتالی ۰ یا ۱ را به یاد داشته باشد تا آماده بررسی شود.چند سال بعد الی هاراری از Hughes Electronics برای اولین گشت شناور EEPROM (حافظه قابل خواندن فقط قابل برنامه ریزی قابل برنامه ریزی الکتریکی) با استفاده از SiO2 نازک و با استفاده از ویژگی الکترونی تونل زنی Fowler Nordheim برای برنامه و پاک کردن، برای اولین بار عمل کرد. در سال ۱۹۷۸ Hughes Electronics اولین تراشه ۲۵۶ بیتی CMOS NOVRAM را معرفی کرد و دو سال بعد اولین پردازنده ۸ گیگابایتی CMOS EEPROM 8Kbit منتشر شد.این پیشنهاد وطرح از طریق دکتر فوجیو ماسوکا  در شرکت توشیبا مطرح شد. سپس در سال ۱۹۸۴، در همایش جهانی وسایل الکترونیکی (IEDM ) موسسه مهندسان برق و الکترونیک پرده برداری شد. محل برگزاری این همایش در سانفرانسیسکو واقع در ایالت کالیفرنیا بود.در سال ۱۹۸۶ اینتل مفهوم فلش کارت را با ECC و کارت کنترل کارت معرفی کرد و این شرکت یک واحد تمرکز بر روی درایوهای حالت جامد را تشکیل داد. موفقیت صنعت مالی فلش مموری در اواخر دهه ۱۹۸۰ به سرعت شروع شد.۱۹۸۷ – فوجیو ماسووکا از توشیبا نخستین فناوری فلاش حافظه NAND را در IEDM عرضه کرد. اینتل اولین مفهوم فلش فایل سیستم را اختراع کرد و تراشه های فلش NOR را معرفی کرد.فلش مموری های NOR، تقریبا”برای دفعات فراوان قابل نوشتن و پاک شدن بودند. شرکت توشیبا مجددا” تکنولوژی این فلش ها را ارتقاء داد و در همایش بین المللی وسایل الکترونیکی (IEDM ) سال ۱۹۸۷، خبری از تکنولوژی پیشرفته به نام NAND داد. گرچه NAND بازهم برای ارائه در بازارهای تجاری احتیاج به پیشرفت بیشتری داشت.کم شدن تعدد مرتبه های نوشتن و پاک شدن و نیز داشتن گنجایش بیشتر ذخیره سازی، از فواید های فلش NAND بود.با گذشت زمان فلش های ذخیره اطلاعات به شکل های گوناگون تولید شد و برای استفاده در هر دستگاه به اندازهای گونان از تراشه های ریز تا هارد های بزرگ در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفت.

امروزه فلش مموری نقش بسیار مهمی را در ذخیره و انتقال دیتاها ، فایل ها و اطلاعات دارند.به همین دلیل به یکی از پر کاربردترین کالای دیجیتال به شمار میرود.همچنین در صنعت تبلیغات نیز بسیار پر کاربرد است و از هدایای تبلیغاتی ماندگار به شمار میرود.

هدیه ویژه

شما با عرضه تبلیغات، کالا و خدمات خود را به آنها معرفی می کند به این ترتیب بر اثر تلاش های شما آنها محبور نیستند برای تهیه خواسته ها و نیازهایشان به زحمت بافتند با ارئه هدایای تبلیغاتی شما به مشتریان یادگاری های کاربردی را هدیه می دهید که می توانند با حفظ و نگهداری و استفاده مستمر از آنها کالاها، خدمات و نام و نشان تجاری شمار را همیشه به یاد داشته باشند .

هدیه تبلیغاتی می تواند از یک نایلون تبلیغاتی نامیده شده تا گرانترین ساعتها و حتی خودرو بهترین هدیه تبلیغاتی هدایایی هستند که بیشتر و بهتر دیده شوند مثلا از هدیه ای که روی میز کار و یا ساعتی که روی مچ دست بسته می شود می توان نام برد که از پربازدیدترین می تواند باشند.

محل تبلیغ بر روی هدیه باید در دید مناسب باشد و در این نوع تبلیغ معمولا در مرکز هدیه صورت می گیرد لزوما بزرگ یا گران بودن یک هدیه تبلیغاتی معمولا نمی تواند دلیل بر کارا بودن آن هدیه داشته باشد مثلا یک خودکار تبلیغاتی کوچک می تواند در این زمینه از یک کیف گرانقیمت ارزشمند و مفیدتر باشد .

ما میدانیم که تمامی مشتریان آگهی های چاپی و نامه های تبلیغاتی شرکتها را نزد خود نگه نمیدارند اما ارائه مثلا یه جا کلیدی کوچک یا فلش مموری که اطلاعات تماس شما بر روی آن درج شده باشد میتواند در تمام طول سال شما را در نزدیک ترین حالت ممکن به مشتریان نگه دارد.

گیفت تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی

گروه میلان گیفت با سابقه چندین ساله در زمینه عرضه، تولید و واردات انواع هدایا و گیفت های تبلیغاتیاعم از هدایای دیجتال (پاوربانک، فلش مموری، اسپیکر، هندزفری و….)، خودکار(فلزی، پلاستیکی)،ساعت (دیواری، رومیزی)، لباس کار(تیشرت، کلاه)، ظروف تبلیغاتی، صنایع دستی(مینا کار، خاتم کاری، معرق کاری و …)،ست های مخصوص مدیران، انواع سررسید و تقویم و تولید انواع ساک دستی (سوزنی، برزنتی، پلاستیکی، متقال)ودیگر هدایای تبلیغاتی خاص واختصاصی توانسته است تا امروز با ارائه مشاوره رایگان و پیشنهادات کارشناسان خود،و کالاهایی با جنسیت مرغوب و قیمت  مناسب درکنار مشتریان خود گام کوچکی در عرضه تبلیغاتی و بازاریابی بر دارد.مفتخرهستیم به همکاری با مجموعه ها و ارگان هایی که با اعتماد به این مجموعه در طی سالیان، ما را در عرصه تبلیغات خود شریک دانسته اند.

Theme Settings