Latest Posts

در میان هدایای تبلیغاتی ست های مدیریتی جایگاهی ویژه ایی دارند.ست مدیریتی  که معمولا شامل: سررسید، پاوربانک ،فلش مموری، خودکار های نفیس، جا کارتی، اسپیکر و … در بسته بندی شکیل و ریبا  برای افراد درجه بالا، مدیران، کارمندان عالی رتبه ، روئسا و .. بسیار هدیه شکیل و قابل توجه است.شما میتوانید با انتخاب اجزای ست هر آنچه را که در نظر دارید به بهترین نحو تهیه کنید.هدایای تبلیغاتی میلان هر ساله قبل از شروع سال جدید با متنوع ترین کلکسیون هدایای و ست های مدیریتی این امکان را برای مشتریان در نظر میگیرد.تمام اجرای ست قابل حکاکی و تولید در تیراژ های مختلف میباشد.

www.milangift.com

با انتخاب روش تبلیغات با استفاده از هدایای خاص خود را پیشتاز در صنعت خود کنید، با توجه به اینکه در عرصه ی تکنولوژی و پیشرفت و اینترنتی شدن هستیم استفاده از فلش ها در جامعه امروزی امری ضروری ست ، با استفاده از فلش مموری های تبلیغاتی که در همه صنایع و مکان ها مورد استفاده قرار می گیردو با ظاهری زیبا ، شیک و مدرن و کاربردی می تواند پاسخگوی خوبی به نیاز تبلیغاتی شما باشد ، که نشان از کیفیت ، سبک و ایده کاری شما نیز خواهد بود. میتوانید خود را با بهترین تبلیغ با هزینه مناسب وارد عرصه  مدرن و پیشرفته رقابت کنید.

فلش مموری خودکاری

فلش مموری چوبی

فلش مموری کریستالی

زیرانداز تبلیغاتی میلان

زیرانداز مسافرتی

Travel Ground Cloth

زمانیکه قصد مسافرت و رفتن به دل طبیعت را دارید نیاز به یک زیرانداز مناسب و با کیفیت احساس میشود.زیرانداز مسافرتی هدیه ای زیبا و ماندگار است که جنس فوق العاده و مرغوبی که در ساخت این نوع زیرانداز به کارگرفته می شود و طراحی زیبای آن این محصول را فوق العاده منعطف و منحصر به فرد میکند و هدیه تبلیغاتی ماندگار است که بسیار مورد توجه علاقه مندان به مسافرت و طبیعت گردی قرار خواهد گرفت این محصول مناسب برای استفاده در چادر مسافرتی، زیر کیسه خواب، زیرچادر، جهت ورزش کردن در فضای آزاد، پیک نیک و انواع طبیعت گردی و ماجراجویی است. بهنگام خرید زیرانداز مسافرتی به چند نکته باید توجه کنید.

۱.ضخامت زیر انداز

۲.ضدآب بودن زیرانداز

۳.داشتن کیف یا ساک نگهدارنده زیرانداز جهت حمل آسان تر

۴.جنس قابل شستشو

۵.وزن زیرانداز

زیرانداز مسافرتی میلان ساختاری از جنس اسپان بند دارد که باعث ایجاد ساختاری نرم و راحت در زیرانداز می شود و به دلیل لایه های کم تر نسبت به سایر زیراندازهای موجود در بازار وزن محصول را کاهش میدهد ولی در برابر نفوذ آب مقاوم است و استفاده از زیراندازهای ضدآب میلان در زمین های خیس امکان پذیر است.این زیرانداز در ابعاد های مختلف با توجه به نیازها و درخواست شما مشتریان عزیز قابل تولید است.این محصول بهمراه کیف پارچه ای عرضه شده تا بتوانید با خیالی آسوده آن را جابجا کنید و از حمل آسوده آن لذت ببرید.این زیرانداز قطعا می تواند هدیه تبلیغاتی مناسبی جهت بازاریابی وبرندینگ مجموعه شما باشد.

ست رومیزی چوب و چرم

اکثرا روی میز اداری مدیران قطعا ست رومیزی به چشمتان خورده است که میتوان بدون اغراق گفت یکی از واجباتی است که روی میز مدیران قرار دارد.

که متشکل از چوب و چرم در طرح های و سایزها و رنگهای متناسب با دکور محل کار شما می باشد.

ست ها می توان از چوب و چرم باشد از ۵ تا ۱۳ تکه تشکیل می شود.

نکات پر اهمیت در خرید ست:

  • کاربری بودن لوازم روی میز اداری و کار( فقط جنبه تزئینی نداشته باشد)
  • جزیات ست لوازم روی میز
  • فضا و اندازه در دسترس لوازم روی میز
  • جنس و متریال لوازم

ست مدیریتی شیک مدیرانست مدیریتی کارمندانست مدیریتی نفیس

Theme Settings