Categories

تیشرت یقه گرد پنبه

Availability: In stock

تیشرت تبلیغاتی 

تیشرت ها، به دلیل نوع پوشش سازمانی و نیز به عنوان هدیه تبلیغاتی زیبا و ماندگار همواره مورد توجه سازمان های مختلف می باشد. تمامی تیشرت های تولیدی در مجموعه میلان راد با کیفیت بالا، دوخت دقیق، بسیارعالی و دارای ضمانت تهیه و تولید می گردد و نیز نوع چاپ بر روی تیشرت های تبلیغاتی به دو شکل گلدوزی و چاپ انجام می پذیرد.

راهنمای خرید یک تیشرت تبلیغاتی با کیفیت خوب

در زمان خرید تیشرت، کیفیت مهمترین و اصلی ترین عاملی است که در درجه اول در نظر گرفته می شود. به طور معمول، خریداران درصدد آنند که محصولات عرضه شده در عین سودآوری، انتظارات مشتری نهایی را تأمین کند. چرا که خرید لباس با کیفیت پایین نه تنها به خوشنامی عرضه کننده لطمه می زند، بلکه گاهی اوقات می تواند بقای شغلی او را به خطر اندازد. اما سوالی که مطرح است این است که چگونه یک عرضه کننده که دانش کافی در مورد مواد تشکیل دهنده پلی شرت با کیفیت بالا ندارد می تواند در مورد کیفیت آن اطمینان حاصل کند؟

نوع الیاف

نوع الیاف اصلی ترین عامل تعیین کننده کیفیت است. به عبارت بهتر، کیفیت پارچه به طول الیاف مورد استفاده بستگی دارد. هرچه طول الیاف بلندتر باشد کیفیت پارچه بهتر خواهد بود. با شانه کردن الیاف، الیاف کوتاه از الیاف بلند جدا شده و در نتیجه الیافی با استحکام بیشتر و یکدست بوجود خواهد آمد.

وزن پارچه

پارچه سنگین به این معنی است که مواد خام بیشتری در تهیه لباس استفاده شده است که طبعاً این امر افزایش هزینه را به دنبال خواهد داشت. به عنوان مثال، تیشرت با وزن ۲۲۰ گرم در مترمربع مسلماً از دیگر تیشرت با وزن ۱۸۰ گرم در مترمربع با همان مدل و سایز است، گران تر خواهد بود.

رنگرزی پارچه

برای حفظ رنگ پس از شستشوی مکرر، نحوه و نوع رنگرزی تیشرت بسیار مهم است. البته این قضیه به نوع الیاف مورد استفاده در پارچه نیز بستگی دارد. به عنوان مثال، نتیجه رنگرزی پلیشرت صددرصد پنبه ای به شیوه رنگرزی رآکتیو، مسلماً از نظر کیفیت بهتر از شیوه رنگرزی مستقیم خواهد بود. یا تیشرت با الیاف ترکیب پلی استر – پنبه احتیاج به دو بار رنگرزی دارد تا در طی عملیات رنگرزی، هر دو الیاف پنبه و پلی استر رنگ شود.

Theme Settings