اطلاعات تماس

هدایای تبلیغاتی میلان کیفت

شرکت میلان گیفت از بزرگ ترین واردکنندگان و تولید کنندگان و پخش کنندگان هدایای تبلیغاتی است.
با توجه به بازار رقابتی کنونی شما برای ماندگار شدن در ذهن مشتری و حفظ سهم بازار خود به تبلیغات خلاقانه و با کیفیت نیازمندید دراین امر میلان گیفت شما را با ارائه جدیدترین و بهترین هدایای تبلیغاتی با قیمتی مناسب و کیفیتی بی نظیر یاری می نماید و بروزترین هدایای خود را در این زمینه به شما عرضه می نماید.شرکت میلان گیفت از بزرگ ترین واردکنندگان و تولید کنندگان و پخش کنندگان هدایای تبلیغاتی است.
با توجه به بازار رقابتی کنونی شما برای ماندگار شدن در ذهن مشتری و حفظ سهم بازار خود به تبلیغات خلاقانه و با کیفیت نیازمندید دراین امر میلان گیفت شما را با ارائه جدیدترین و بهترین هدایای تبلیغاتی با قیمتی مناسب و کیفیتی بی نظیر یاری می نماید و بروزترین هدایای خود را در این زمینه به شما عرضه می نماید.

هدایای تبلیغاتی میلان گیفت با دارا بودن بیش از ۵۰۰۰ هدیه تبلیغاتی خاص، نفیس، لوکس، هدایای جدید و نمایشگاهی در عین حال ارزان قیمت با تنوع بالا ، کیفیت مطلوب و بسته بندی شکیل و زیبا شما را تا رسیدن به هدف تان همراهی خواهد کرد . کلیه اقلامی که روزانه با آن ها سرکار و دارید مثل خودکار، فلش مموری، ست رومیزی محل کار شما همه و همه جز هدایای نفیس و پرفروش میلان گیفت است. این هدایای تبلیغاتی نظیر هدایای نفیس،صنایع دستی، فلش تبلیغاتی، ساک دستی تبلیغاتی، پاور بانک تبلیغاتی، خودکار و روان نویس تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی چرمی، هدایای مدیریتی، هدایای دیجیتال، هدایای خاص،تقویم ۱۴۰۰، لیوان و انواع ماگ،آفتابگیر ماشین، تی شرت، کیف تبلیغاتی،ست های مدیریتی،جاکلیدی وجاکارتی ارزان قیمت وهدایای ویژه بانوان، جعبه ی پذیرایی و اسپیکر تبلیغاتی می باشد.

قابل ذکر است که میلان گیفت کلیه ی امور چاپ و حک لیزر بر روی تمامی محصولات و هدایای تبلیغاتی را نیز انجام میدهد .

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴