هدیه برای دانشجویان
تاریخ انتشار : 2023/10/02
فهرست مطالب

بهترین هدیه تبلیغاتی برای دانشجویان

دانشجویان به عنوان یکی از مهم‌ترین اقشار هر جامعه‌ ای شناخته می‌شوند و طبیعتاً حمایت این قشر از هر کسب‌ و کاری می‌تواند ضامن موفقیت آن باشد. در ادامه مطلب به بررسی و معرفی بهترین هدیه تبلیغاتی برای دانشجویان پرداخته خواهد شد.

بهترین هدیه تبلیغاتی مخصوص دانشجویان

هدیه برای دانشجویان

فلش مموری تبلیغاتی

داده‌ها، اطلاعات، فایل‌های مختلف و… اهمیت بسیار زیادی برای دانشجویان دارند و لازم است که در هر موقعیت و مکانی به آن‌ها دسترسی داشته باشند و بهترین راهکاری برای این کار نگهداری آن‌ها در یک فلش مموری است. در حقیقت فلش مموری تبلیغاتی می‌تواند یکی از بهترین، اثربخش‌ترین، ماندگارترین و کاربردی‌ترین هدایایی باشد که می‌توان برای هدیه برای دانشجوی دختر و پسر به کار برد. فلش مموری تبلیغاتی از ماندگاری بالایی برخوردارند، به راحتی قابل حمل هستند، از تنوع بالایی از نظر جنس، نوع و ظرفیت برخوردارند، به راحتی امکان چاپ تبلیغات دارند و از قیمت مناسبی نیز برخوردارند.

پاور بانک تبلیغاتی

یکی دیگر از تجهیزات الکترونیکی کاربردی که می‌توان از آن به عنوان یک گیفت تبلیغاتی مناسب برای دانشجویان استفاده کرد پاور بانک است. پاور بانک می‌تواند بسیار کاربردی باشد و قطعاً هر فردی می‌تواند از آن استفاده کند. از آنجایی که دانشجویان همواره از تجهیزاتی همچون تلفن هوشمند، تبلت، هدست های بی‌سیم و … استفاده می‌کنند، پاور بانک تبلیغاتی می‌تواند کارایی بالایی برای آن‌ها داشته باشد. ماندگاری بالا، قیمت مناسب، امکان چاپ راحت، داشتن آپشن های مختلف، اثربخشی عالی و … از مهم‌ترین ویژگی‌های پاور بانک تبلیغاتی هستند.

خودکار و خودنویس تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی و انواع خودنویس‌ها نیز از جمله تجهیزاتی هستند که می‌توانند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بی‌نظیر برای دانشجویان قلمداد شوند. در حقیقت دانشجویان به صورت روزانه و همیشگی از خودکار استفاده می‌کنند و لازم است که همواره آن را با خود حمل کنند. از مهم‌ترین ویژگی‌های خودکار تبلیغاتی می‌توان به تنوع بالای آن، وزن کم و حمل‌ونقل راحت، اثربخشی عالی، امکان چاپ راحت، ماندگاری و دوام عالی، قیمت مناسب، قابلیت سفارشی‌سازی، زیبایی و جذابیت بالا و … اشاره کرد.

ماگ یا لیوان تبلیغاتی

دانشجویان برای خوردن و نوشیدن چای، قهوه، آب و … در محوطه دانشگاه یا محوطه به یک لیوان یا ماگ حرارتی مناسب نیاز دارند به همین دلیل می‌توان از لوازم به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بی‌نظیر استفاده کرد. لیوان و ماگ های حرارتی می‌توانند برای همه افراد مناسب باشند چرا که از ویژگی‌هایی همچون قابلیت چاپ، اثربخشی عالی، تنوع بالا، قیمت مناسب، قابلیت سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی و … برخوردارند. ماگ های حرارتی می‌توانند دما را در 55 درجه سانتی‌گراد نگه دارند به همین دلیل برای گرم کردن نوشیدنی‌ها و غذا گزینه بسیار خوبی هستند.

انواع گیف های تبلیغاتی

کیف‌های تبلیغاتی نیز از جمله بهترین و رایج‌ترین هدایایی هستند که می‌توان برای دانشجویان استفاده کرد. در حقیقت کیف‌های تبلیغاتی می‌توانند اثربخشی بسیار زیادی در تبلیغ برند، خدمات و محصولات یک برند خاص داشته باشند. مهم‌ترین و بارزترین ویژگی کیف‌های تبلیغاتی تنوع بالای آن‌ها است چرا که شامل انواع کیف شانه‌ای، کوله پشتی، کیف مسافرتی، کیف‌های ورزشی، کیف لپ تاپ، کیف‌های کنفرانس/نمایشگاه، کیف مسافر، کیف خرید و … هستند. کیف‌ها قابلیت سفارشی‌سازی داشته، امکان چاپ تبلیغات دارند، از قیمت مناسبی برخوردارند، دوام و ماندگاری بالایی داشته و برای دختران و پسران کاربردی هستند.

دفترچه و فولدرهای تبلیغاتی

یادداشت برداری از مهم‌ترین کارهایی است که دانشجویان همواره به آن مشغول هستند و برای این کار به یک دفترچه مناسب نیاز دارند. دفترچه‌های تبلیغاتی از جمله کاربردی‌ترین و اثربخشی‌ترین هدایایی هستند که می‌توان برای دانشجویان استفاده کرد. فولدرهای تبلیغاتی نیز از دیگر لوازمی هستند که می‌توانند برای دانشجویان بسیار کاربردی باشند و استفاده‌های متعددی داشته باشند. در حقیقت هر کدام از انواع لوازم‌تحریر می‌توانند برای دانشجویان اثربخشی بالایی داشته باشند و به عنوان یک هدیه ارزشمند قلمداد گردند.

جاکارتی تبلیغاتی

در دنیای امروزی و با دیجیتالی شدن زندگی افراد، استفاده از کارت‌ های هوشمند رواج بالایی پیدا کرده است و همه افراد روزانه حداقل از چندین کارت شامل کارت ملی، کارت گواهینامه، کارت مترو، کارت پایان خدمت، کارت اعتباری بانکی، کارت دانشجویی و … استفاده‌های مختلفی می‌کنند. جاکارتی های تبلیغاتی یکی از کاربردی‌ترین هدیه روز دانشجو برای پسر می باشد.

پوشاک تبلیغاتی

پوشاک از دیگر مواردی است که برندها، کسب‌وکارها و شرکت‌های مختلف می‌توانند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند برای دانشجویان از آن‌ها استفاده کنند. کلاه‌های تبلیغاتی، جوراب‌های تبلیغاتی، تی‌شرت تبلیغاتی، دستکش و … می‌توانند اثربخشی بسیار زیادی داشته باشند. در حقیقت پوشاک این قابلیت را دارند که به صورت مستمر استفاده شوند و به همین دلیل می‌توانند اثربخشی بسیار خوبی داشته باشند. پوشاک های تبلیغاتی هدیه مناسب برای دانشجوی پزشکی می باشد که هر کدام از انواع پوشاک‌ های تبلیغاتی می‌توانند قابلیت سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی داشته باشند، به راحتی قابلیت چاپ دارند و می‌توانند برای پسران و دختران دانشجو کارآمد و مؤثر باشند.

علاوه بر موارد گفته شده می‌توان از لوازم و تجهیزات مختلفی دیگری به عنوان هدیه تبلیغاتی برای دانشجویان استفاده کرد که مهم‌ترین آن‌ها شامل ساعت مچی، گارد و محافظ گوشی، صنایع دستی، کتاب، آلبوم های موسیقی، تابلوهای نقاشی و هنری، جاسوئیچی، عینک‌های آفتابی، سررسیدها، مجموعه ست چرمی و … هستند.

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴