هدایای تبلیغاتی عیدی
تاریخ انتشار : 2019/02/16

فهرست مطالب

عیدی متفاوت


دید و بازدیدهای عید یک سنت خوب دیرینه در زندگی مردمان کشورمان بوده است. دیدارهای رودر روی خویشاوندان و آشنایان و احساس دلپذیر احوالپرسی ها برای طرفین نیز باعث تجدید پیوندهای عاطفی می شود. عید نوروز  سنت‌های زیادی به همراه دارد؛ یکی از آن سنت‌ها هدیه دادن توسط بزرگترها به کودکان و نوجوانان است.

عیدی دادن نوعی مهارت است که تاثیر بسزایی در روحیه کودکان و نوجوانان خواهد داشت. فراموش نکنید که برای تهیه عیدی کافی است با صرف کمی وقت و سلیقه، هدیه ای مناسب با سن و جنسیت کودکان و بزرگ سالان آماده و این خاطره خوب را در ذهن آنها ماندگار کنید. بچها همیشه ایده‌های جدید را دوست دارند. میلان گیفت به شما عزیزانی که همواره به دنبال خوشحال و شاد کردن کودکان و نوجوانان و اطرافیان خاص خود هستید، کمک می کند تا امسال را متفاوت باشید.

همچنین شرکت ها و ارگان ها ادارت جات و …نیز به کارکنان,مدیران و مشتریان خود هدایایی را تهیه نمایند و به عنوان عیدی و یک هدیه تبلیغاتی نیز استفاده کنند.شما می توانید  انواع سررسید 98،  هدیه مدیریتی، ست های تبلیغاتی،هدایای سنتی, معرق کاری، جعبه پذیرایی، فلش هایی با نام خودشان تهیه کنید و یا چراغ مطالعه LED میلان، پاوربانک، اسپیکر بولوتوثی، استند موبایل و تب لت، دستگاه بخور، پازل ، خط کش ژله ای و صدها هدیه دیگر که در میلان گیفت موجود است و با قیمت مناسب و ارزان و کیفیت عالی ارائه می شود تا یک سال متفاوت و خاص را برای عزیزترین هایتان به یادگار بزارید.

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴