گلدان تبلیغاتی
تاریخ انتشار : 2021/05/31

فهرست مطالب

5 دلیل مهم برای استفاده از هدایای تبلیغاتی در کسب و کار شما

5 دلیل مهم برای استفاده از هدایای تبلیغاتی در کسب و کار شما

1.بازاریابی موثر و کم هزینه

بسیاری از شرکت های کوچک فقط می توانند یک پیام تبلیغاتی گسترده در سطح وسیع را در سرتاسر رسانه های مختلف ببینند. اما آنها هنوز هم می توانند با ارائه هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت به اهداف بازاریابی خود برسند.هدایای تبلیغاتی کم هزینه زیادی برای استارت آپ ها وجود دارد.

بازاریابی موثر

تولیدکنندگان هدایای تبلیغاتی قیمت ها را برای توزیع انبوه بسیار پایین نگه می دارند. قیمت اقلام هدایای تبلیغاتی پایین است اما تأثیر آن روی دریافت کنندگان زیاد است.

طبق تحقیقات، به طور مثال لیوان های ماگ از جمله هدایای تبلیغاتی موثر هستند زیرا که 57٪ از مردم قادر به یادآوری پیام تبلیغاتی بر روی یک لیوان هستند. بنابراین هدایای تبلیغاتی ارزش بالایی برای سرمایه گذاری شما دارند. شما با یک نمایش ساده مشتریان خود را همشه حفظ خواهید شد.

2. برندینگ و یا شناخت سریع یک برند

شناخت برند به این معنی است که مصرف کنندگان می توانند بلافاصله هنگامی که آرم شما رامشاهده نمودند شرکت و محصولات یا خدمات شما را شناسایی کنند. به عنوان مثال ، افراد می توانند فوراً تجارت فست فود مک دونالد را با دیدن آرم قوس زرد آن بشناسند.

هدایای تبلیغاتی شما به مشتریان آنها را در به خاطر سپردن و شناخت کسب و کار  شما یاری می کند. این یکی از دلایل اصلی توزیع هدایای تبلیغاتی است. آمارها نشان میدهد که 89٪ از دریافت کنندگان هدایای تبلیغاتی می توانند نام تجاری و نوع کسب و کار آن را پس از دو سال از دریافت آن به یاد آورند.

3.نمایش بیشتر از نام تجاری شما

تبلیغات در تلویزیون بنر های تبلیغاتی در سایت های مختلف  و یا بیلبوردها بلافاصله در عرض چند ثانیه از چشمان مخاطب  عبور می کند. اما ، هدایای تبلیغاتی در بیشتر اوقات مورد استفاده قرار می گیرند و جلوی چشم هستند. به عنوان مثال ، مشتریان روزهای زیادی هدیه شما را که یک مدل پیراهن مد روز است می پوشند و یا از لیوان ماگ هدیه شما که نام تجاری و پیام شما روی آن نقش بشته استفاده می کنند.

هدایای تبلیغاتی

طبق آخرین تحقیقات، 76.1٪ از شرکت کنندگان می توانند نام تبلیغ کننده کالای تبلیغاتی را که در 12 ماه گذشته دریافت کرده اند به یاد بیاورند. در مقایسه ، فقط 53.5٪ از شرکت کنندگان می توانند نام تبلیغاتی را که هفته گذشته در یک مجله یا روزنامه دیده اند را به یاد بیاورند.

4. به عنوان کارت ویزیت شما کار می کند

کارت های ویزیت شرکت و محصولات آن را به مصرف کنندگان معرفی می کنند. محصولات تبلیغاتی شما نیز کم و بیش به همان روش اما با نتایج بهتر عمل می کنند. هنگام توزیع هدایای تبلیغاتی مربوط به تجارت و صنعت خود، در واقع تجارت خود را به مصرف کنندگان بالقوه معرفی می کنید ، 71.6٪ از شرکت کنندگان که کالای تبلیغاتی دریافت کرده اند نام شرکتی را که محصول را به آنها داده است به خاطر می سپارند.

به یاد داشته باشید که هدایای تبلیغاتی اطلاعات تماس شما را دقیقاً مانند کارت ویزیت دارند. هدایای تبلیغاتی دارای آرم شرکت ، تصاویر و شعاری هستند که پیام تجارت شما را نشان می دهد. محصول با نام تجاری مشهود به عنوان یک کارت ویزیت مفید عمل می کند که مصرف کنندگان می توانند روزانه از آن استفاده کنند.هدایای تبلیغاتی همچنین به عنوان بخشی از کمپین شما در شبکه های اجتماعی کار می کنند. شما می توانید از محصولات تبلیغاتی به عنوان بخشی از کمپین رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، شما باید کدهای QR خود را روی یک بطری تبلیغاتی چاپ کنید. همچنین می توانید هشتگ های خود را روی تی شرت ها و سایر موارد تبلیغاتی قرار دهید.

5.وفاداری مشتری

مشتریان شما در صورت لزوم باید مرتباً محصولات شرکت شما را خریداری کنند. بازاریابان منابع اضافی بیشتری را برای ساختن پایگاه محكمی از مشتریان وفادار خرج می كنند. آنها از محصولات تبلیغاتی برای وفاداری مشتری در یک دوره کوتاه استفاده می کنند.با این حال ، مطمئن شوید که هدایای تبلیغاتی شما از استانداردهای با کیفیت بالا و ترجیحاً دارای نام تجاری شما هستند. افراد کیفیت برتر کالاهای هدیه را با کیفیت تجارت شما مرتبط می کنند. این به شما کمک می کند تا برای اولین بار خریداران محصولات خود را حفظ کنید.

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴