کیف اداری
تاریخ انتشار : 2019/03/25

فهرست مطالب

کیف تبلیغاتی

کیف های اداری دیپلمات تبلیغاتی هدیه ماندگار و کاربردی برای مدیران خوش سلیقه، کاربردی بودن این هدیه و فضای خوب برای چاپ برند و لوگوی تبلیغاتی باعث شده این محصول به یکی از بهترین هدایای تبدیل شود این محصول در دو جنس چرم و مصنوعی ارائه می شود .

تشخیص چرم طبیعی از چرم ساخت دست انسان در برخی موارد بسیار دشوار است چرم طبیعی بسیار گران تر از چرم مصنوعی است برخی از کالاهای چرمی اگر با چرم اصل تولید شده باشند معمولا دارای شناسنامه بوده که اطلاعات مربوط به کالا در آنها درج شده است در مورد برخی از محصولات چرمی اگر امکانش وجود داشته باشد.

به قسمتهای برش خورده آنها نگاه کنید اگر در آن بخش ها نشانه از حالت پلاستیکی و نرم مشاهده کردید چرم طبیعی نیست چرم را لمس کنید چرم طبیعی بسیار نرم و منعطف است چرم را بو کنید چرم طبیعی بوی مشخص و خاص دارد که هرگز نمی توان از آن کپی  برداری کرد به بافت چرم نگاه کنید اگر گره ها، خلل و فرجهای آن طبق الگویی قابل شناسایی باشد چرم مصنوعی است .

چرم طبیعی و مصنوعی را از پشت آنها نیز می توان از هم تشخیص داد چرم مصنوعی دارای پوشش در قسمت پشت است که هنگام برش آسیب می بیند و کامل مشخص است .

صنعت تولید چرم طبیعی امروز به اندازه ای پیشرفت و توسعه داشته کیفیت این چرم ها دسته کمی از چرم های طبیعی ندارد و برای برخی از خریداران اصلا قابل تشخیص نیست چرم های مصنوعی یا همان صنعتی به خاطر قیمت ارزان باعث تحول بزرگی در تولید مصنوعات چرمی شده است.

از مزایای چرم مصنوعی ارزان بودن، تنوع طرح و رنگ را می توان نام برد اما از معایب آن فرسودگی سریع آن در برابر چرم طبیعی است.

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴