لوازم مسافرتی خودرو و تجهیزات آفرود
تاریخ انتشار : 2024/03/10

فهرست مطالب

فهرست کامل و جامع لوازم مسافرتی خودرو و تجهیزات آفرود

لوازم مسافرتی خودرو تجربه سفری راحت، ایمن و بی‌دغدغه را برایتان فراهم می‌کنند. با استفاده این وسایل دیگر هیچ دردسر و مشکلی در حین پیمودن مسیر تا مقصد ندارید، بنابراین تجربه‌ای خوش و ماندگار از رفتن به سفر با ماشین شخصی برایتان به‌ارمغان می‌آید.

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که لوازم مخصوص مسافرتی خودرو صرفاً جنبه تزیینی با کارایی‌های کم در ماشین‌ها دارند، در‌صورتی‌که هر یک از این ابزار با کاربرد‌ها و عملکرد‌های مشخص می‌توانند تجربه سفر را برایتان لذت‌بخش‌تر کنند؛ بنابراین حتماً به‌فکر تهیه آنها باشید.

اگر در زمینه سفر یا تور فعالیت کاری دارید، امکان تهیه لوازم سفر را به‌عنوان هدایای تبلیغاتی برای مشتری‌ها یا شرکای کاری‌تان دارید. این افراد با انجام همین کار ساده تبدیل به مشتری‌های دائمی‌تان می‌شوند و برای سفر یا خدمات مختلف حتماً به‌سراغ شما می‌آیند.

معرفی لیست لوازم مسافرتی خودرو

مهمترین لوازم مسافرتی خودرو چه هستند و به چه کاری می‌آیند؟ این لوازم را در چه موقعیت‌هایی می‌توان استفاده کرد؟

لوازم مسافرتی خودرو و تجهیزات آفرود

  • کمپرسور باد فندکی

کمپرسور باد فندکی یکی از مهمترین تجهیزات برای باد‌کردن لاستیک‌ها است. اگر در حین سفر احساس کردید که کمی از باد لاستیک‌های ماشینتان خالی‌شده است، نیازی نیست ساعت‌ها به‌دنبال تعمیرگاه‌ها بگردید؛ بلکه می‌توانید به‌راحتی با استفاده از این ابزار لاستیک را باد کنید. این دستگاه‌ها هیچ نیازی به شارژر یا باتری ندارند و فقط به‌واسطه محل مخصوص فندک خودرو کار می‌کنند؛ از‌این‌رو در استفاده از آنها بسیار راحت هستید و هیچ مشکلی در کارکرد برایتان به‌وجود نمی‌آورند.

  • جاروشارژی مسافرتی

در طول سفر حتماً خوراکی‌های مختلفی را داخل ماشین باز کرده و نوش‌جان می‌کنید. هر یک از این خوراکی‌ها می‌توانند باعث ایجاد زباله‌های کوچک و درشتی در داخل کابین ماشین شوند. اگر به این زباله‌ها رسیدگی نکنید، قطعاً در مدت زمان کوتاهی تمام فضای خودروتان را دربر می‌گیرند و باعث ایجاد بوی نامطبوع، بی‌نظمی و بسیاری از مشکلات دیگر می‌شوند؛ برای همین در این زمان توصیه می‌کنیم که حتماً از جاروشارژی‌های مسافرتی استفاده کنید.

انواع جاروشارژی مسافرتی به‌واسطه محل فندک خودرو شارژ می‌شوند و قابلیت تمیزکاری انواع زباله‌ها را دارند. این جارو‌ها به‌طور کامل محیط داخل کابین را برایتان تمیزکاری خواهند کرد، برای همین یکی از اقلام و لوازم ضروری در حین سفر به‌شمار می‌آیند که حتماً باید تهیه‌شان کنید.

  • گرم و سردکننده خوراکی

گرم‌کننده و سردکننده‌های خوراکی ابزاری کاربردی هستن که فقط به‌واسطه نیروی الکتریسیته ماشین کار می‌کنند و قابلیت گرم‌کردن یا سرد نگه‌داشتن خوراکی‌هایتان را دارند. در واقع شما کافیست دمای دلخواه‌تان را در این دستگاه‌ها تنظیم کنید و 5 دقیقه منتظر بمانید؛ اکنون دمای موردنیازتان ایجاد شده و امکان قراردادن خوراکی را داخل آنها خواهید داشت. این دستگاه‌ها برای گرم‌کردن خوراکی نیاز به نیرویی برابر با 30 تا 55 وات و برای سرد‌کردن نیز به نیرویی برابر با 38 تا 68 وات دارند.

وجود گرم و سردکننده‌های خوراکی در طول سفر بسیار الزامی است؛ چون شما بار‌ها شاید نیاز به مصرف خوراکی‌هایی با ویژگی‌های مختلف داشته باشید که قطعاً امکان تغییر دمای آنها به‌صورت عادی وجود ندارد.

  • سینی غذا پشت صندلی

سینی‌های غذا مخصوص پشت صندلی امکانی را برایتان فراهم می‌کنند که به‌راحتی بتوانید انواع وسایل و خوراکی‌های خود را روی آنها بگذارید و از پخش‌شدنشان داخل کابین جلوگیری کنید. قاعدتاً دردست‌نگه‌داشتن خوراکی‌ها یا گذاشتن آنها روی صندلی در حین حرکت خودرو کاری سخت و مشکل است، از‌این‌رو سینی‌های غذا به‌کارتان می‌آیند که با ابعاد مناسب در پشت صندلی راننده و همراه نصب می‌شوند و امکان صرف غذا و آشامیدنی‌هایتان را برایتان فراهم می‌سازند.

  • کیسه زباله خودرو

از جمله لوازم مسافرتی خودرو می‌توان به کیسه‌های زباله اشاره کرد که باعث تمیزشدن هرچه بهتر محیط می‌شوند. شما می‌توانید این کیسه‌ها را پر از زباله کرده و در زمان مناسب زباله‌هایشان را بیرون بریزید و با شستشو مجدداً از آنها استفاده کنید. در واقع بسیاری از این کیسه‌ها با قابلیت شستشوی مجدداً تولید می‌شوند، بنابراین نیازی به تهیه مداوم آنها نیز نیست.

  • چراغ قوه مناسب ماشین

فرض کنید در دل تاریکی شب ناگهان لاستیک پنچر می‌شود و باید از خودرو پیاده شوید و مشکل را برطرف کنید. قطعاً انجام این کار در تاریکی امکان‌پذیر نیست، همچنین چراغ قوه‌های مخصوص تلفن همراه نور چندانی ندارند و شرایط مناسب را جهت پنچرگیری فراهم نمی‌کنند؛ در این زمان فقط چراغ‌قوه‌های ماشین هستند که مشکلتان را به‌صورت کامل از بین می‌برند.

شما به‌واسطه چراغ قوه‌های ماشین می‌توانید دید کافی و مناسبی در دل شب در بیرون داشته باشید؛ بنابراین اگر به‌هر‌دلیلی نیاز بود که از ماشین پیدا شوید، دیگر از بابت تاریکی و سیاهی شب نگران نخواهید بود.

  • جای موبایل

قراردادن موبایل برروی داشبورد همواره خطر افتادن آن برروی زمین را افزایش می‌دهد. همچنین شما نمی‌توانید موبایل را در قسمت‌های دیگر ماشین بگذارید، از‌این‌رو باید برای خرید جای موبایل اقدام کنید و با استفاده از استند‌های مخصوص این مشکلتان را نیز از بین ببرید. با استفاده از این استند‌ها به راحت امکان نصب تلفن‌همراه برروی آنها و استفاده از قابلیت‌های گوشی را خواهید داشت.

استند‌ها به‌خصوص در زمان پیدا‌کردن مسیر از روی نقشه‌ها به‌کارتان می‌آیند، چون گوشی را به‌صورت ثابت پیش‌رویتان قرار می‌دهند؛ اکنون کافیست مسیر دلخواه‌تان را روی نقشه تنظیم کنید و به‌سمت آن پیش بروید.

  • بلوتوث

وصل‌کردن گوشی به کابل AUX، استفاده از فلش‌مموری یا DVD برای پخش موسیقی یا فایل‌های صوتی این روز‌ها منسوخ شده‌اند و اغلب افراد ترجیح می‌دهند که از فناوری بلوتوث برای پخش فایل‌های خود استفاده کنند. با استفاده از‌این‌روش به‌صورت بی‌سیم امکان اتصال گوشی به سیستم پخش فایل‌های صوتی ماشین را خواهید داشت.

لوازم مسافرتی خودرو، ابزاری کارآمد برای سفری بی دغدغه

لوازم مسافرتی خودرو ابزاری کارآمد برای سفری بی‌دغدغه و راحت هستند که در انواع مختلفی تولید شده‌اند و هر کدام کاربرد‌های متنوعی دارند. شما می‌توانید بر اساس نیازتان بخشی یا همه این لوازم را تهیه کنید تا در حین سفر دیگر مشکلی برایتان پیش نیاید. خوشبختانه در بسیاری از فروشگاه‌های مخصوص عرضه لوازم کمپینگ و سفر این محصولات با قیمتی مقطوع و مقرون‌به‌صرفه به‌فروش می‌رسند.

لوازم مسافرتی خودرو در بسیاری از مواقع قیمت بسیار کمی دارند، اما در نقطه مقابل بخشی از چالش‌ها و مشکلات سفر را به‌طور کامل برایتان از بین می‌برند، به‌همین‌دلیل توسط کارشناس‌های زیادی توصیه می‌شوند.

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴