59003847
تاریخ انتشار : 2018/08/29

فهرست مطالب

نمایشگاه انواع کف پوش،موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته 97 تهران

دهمین دوره از نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی و کف پوش شهریور 97 در محل دائمی نمایشگاهای تهران برگزار میگردد.این دوره از نمایشگاه نیز مانند نه دوره قبلی حضور  کنندگان داخلی و خارجی به رقابت میپردازند. از آنجا که ایران یکی از بزرگترین قطب های صادرات فرش ماشینی میباشد این نمایشگاه برای تولید کنندگان و بازرگانان ایرانی بسیار حائز اهمیت است.همچنین تامین کنندگان این صنعت نیز در این نمایشگاه حضور دارند و جز نمایشگاه های پر بازدید خواهد بود و فرصت خوبی برای رقابت در این زمینه میباشد.

از آنجا که نمایشگاه بهترین فرصت برای تبلیغات ئ بازاریابی است و هدایای تبلیغاتی نیز تقویت کننده این ماجراست بسیاری از شرکت کنندگان همواره به دنبال هدایای تبلغاتی مناسب و مقرون به صرفه هستند.

میلان گیفت ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی ،هدایای دیجیتال،فلش مموری،پاور بانک،ساعت تبلیغاتی،خودکار تبلیغاتی، ساک دستی تبلیغاتی،لیوان تبلیغاتی،صنایع دستی انواع ست مدیریتی،هدایای چرمی و … در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت و قیمت و همچنین واحد طراحی و تبلیغات در خصوص طراحی انواع کاتالوگ و بروشور، طراحی انواع پوستر ،لایت باکس، عکاسی صنعتی و …

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴