hand fan milan
تاریخ انتشار : 2018/08/24

فهرست مطالب

بادبزن تبلیغاتی

در زمان های بسیار دور از برگ درخت نخل بادبزن تهیه می کردند رفته رفته بادبزن از علف و ساقه گیاهان ساخته شد.

باد بزن در روزهای گرم سال بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و میتواند صورت را خنک کند .وسیله‌ای است که به منظور خنک کردن صورت و بدن از طریق ایجاد جریان هوا با دست به کار می‌رود پنکه نیز به کار می‌رود ولی در بیشتر موارد منظور از آن همان بادبزن دستی است.

هرگونه جسم دارای سطح صاف و پهن و نسبتاً باریک می‌تواند با پس و پیش بردن با دست برای به جریان درآوردن هوا استفاده شود و از آن به عنوان یک بادبزن استفاده کرد؛ اما بادبزن‌های واقعی که برای منظور خنک‌سازی بهینه ساخته شده‌اند معمولاً شکلی به صورت یک قطاعی از دایره دارند و از جنسی نازک هم‌چون مقوای نازک یا کاغذ ساخته شده‌اند که در آن‌ها چین‌های آکاردئونی شکل ساخته شده که می‌توان به خاطر وجود این چین‌ها، بادبزن جمع کرد. حمل و به همراه داشتن بادبزن‌های تاشو راحت‌تر از بادبزن‌های غیرتاشو است.

تکان دادن بادبزن جریان هوا را به سوی پوست بدن افزایش می‌دهد و با این کار آهنگ تعریق پوست نیز افزایش یافته و بدن موفق می‌شود از راه عرق کردن بیشتر گرمای بیشتری را از خود خارج کند.

بادبزن دستی در اروپا بادبزن تشریفاتی بود که در قرن ششم میلادی مورد استفاده قرار میگرفت این بادبزن ها در میان رقصندگان فلامینکو در اسپانیا بسیار محبوب است و استفاده از آن در میان نجیب زادگان رایج گشته بود.

در فرهنگ های استفاده از بادبزن در ژاپن بادبزن در میان بزرگ ترها دور از ادب بوده و باد بزن باز شده به معنی گشایش کار است.

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴