هدایای دیجیتال
تاریخ انتشار : 2019/04/13

فهرست مطالب

دستنبد سلامت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در اکثر حیطه ها ساعت های هوشمندی با امکانات و فناوری های جدیدی به دست مصرف کنندگان می رسد که قابلیت های فراوانی را دارا می باشد.

این دستبند تقریبا تمام امکاناتی که یک ورزشکار برای دنبال کردن حرکات ورزشی و برنامه های تمرینی اش نیاز دارد را در این محصول فراهم کرده است.

سنسورهای اندازه گیری ضربان قلب، شتاب سنج، ژیوسکوب، جی پی اس و ارتفاع سنج مجهز است  تقریبا بدون نیاز به تلفن همراه هم بسیاری از نیازهای افراد را فراهم می کند.

در این بخش علاوه بر نمایش میزان کالری های مصرف شده در روزهای قبل و در ساعتهای مختلف روز را هم در نمودار جداگانه تماشا کنید.

در بخش دیگر مربوط به شمارش قدم ها و طبقات طی شده می توانید نمودارهای آماری کامل برای تمام روزهای هفته را مشاهده کنید و با تعیین اهداف روزانه، برای خود یک برنامه ی ورزشی مشخص تعیین کنید.

جالب اینجاست که بازهی طبیعی و نرمال برای ضربان قلب حالات مختلف( استراحت، فعالیت و ورزش سنگین) به شما اعلام  می شود تا از وضعیت قلب خودتان باخبر شوید.

بهتر است که ساعت بر روی سطح زیر مچ خود ببندید و کمترین حرکت ممکن را دارا باشید تا دقت و صحت اندازه گیری بالاتری برای شما وجود داشته باشد.

از قابلیت های بخش اندازه گیری ضربان قلب می توان به وضعیت روحی و جسمی نظیر شادی، عصبانیت و بیماری را به آن اندازه تگ کنید تا در آینده متوجه شدید که چه وضعیتی بر روی سلامت قلب شما دارد.

از مهمترین قابلیت آن در هنگام انجام فعالیت های ورزشی و هنگامی که ضربان قلب از حالت حداکثر و حداقل مجاز، بالاتر و پایین برود به کاربر اطلاع می دهد.

امروزه ضروریت داشتن این محصول برای تمام افرادی که به سلامت خود اهمیت میدهند احساس می شود.

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴