رومیزی تبلیغاتی
تاریخ انتشار : 2023/11/18
فهرست مطالب

کاربرد استیکر نوت دار اداری

پیشرفت علوم و تکنولوژی‌های مختلف باعث شده است که بسیاری از صنایع متحول شده و انقلاب بزرگی را تجربه کنند اما بسیاری از ابزارهای قدیمی و اصیل همچنان محبوبیت و جایگاه خود را حفظ کرده‌اند. نوشتن و یادداشت‌برداری از جمله کارهای لذت‌بخشی است که بسیاری از افراد تمایل دارند با استفاده از قلم، خودکار و کاغذ انجام بدهند. تاکنون ابزارها و نرم‌افزارهای متعددی برای یادداشت‌برداری عرضه شده‌اند اما یادداشت‌برداری سنتی همچنان محبوبیت بالایی دارد. دفترچه‌های کوچک چسبنده که با نام استیک نوت شناخته می‌شوند، امروزه بسیار پرطرفدار هستند و در اشکال، رنگ‌ها و ابعاد مختلفی وجود دارند. در ادامه مطلب به بررسی کامل استیک نوت‌ها و کاربردهای آن‌ها پرداخته می‌شود

 استیک نوت چیست؟

استیکر نوت دار حقیقت به نوعی کاغذ یادداشت گفته می‌شود از قسمت پشتی به همدیگر چسبیده‌اند و می‌توانند در اندازه‌ها، رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی وجود داشته باشند. استیک نوت با نام پست ایت نیز شناخته می‌شود. استفاده از استیکر نوت یا پست ایت می‌تواند مزیت‌های متعددی داشته باشد که مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر هستند:

  • این کاغذهای نوت برداری در مقایسه با دفترها و … مقرون‌به‌صرفه هستند و می‌توان متناسب با نوع نیاز از آن‌ها استفاده کرد.
  • مزیت دیگر استیک نوت‌ها، تأثیر دست‌نوشته بر انجام عمل است چرا که نوشتن می‌تواند کمک زیادی به افراد در رسیدن به اهداف و پیشبرد برنامه‌ها داشته باشد.
  • از دیگر مزایای این کاغذهای یادداشت طراحی، رنگ‌بندی و شکل متفاوت و تنوع بالای آن‌ها است که باعث می‌شود افراد راحت‌تر مطالب یادداشت شده را به خاطر بسپارند.
  • با توجه به مطالعات انجام شده توسط گارنر در دانشگاه Sam Houston استیکی نوت ها ابزار متقاعدکننده‌ای برای کامل کردن درخواست از طرف افراد هستند.
  • استفاده از استیکی نوت ها با یک پیام نوشته شده بر روی آن می‌تواند به پاسخگویی بیشتر از طرف افراد بیانجامد.
  • استیکی نوت ها نه جنبه صمیمی‌تری به تبادلات ارتباطی افراد می‌دهند و بلکه مغز را مجبور می‌کنند فرایندهای موجود را بهتر از زمانی که یک عنصر تایپ شده می‌بیند، پردازش نماید.

استیکر نوت دار

کاربرد های استیکر نوت دار

استیک‌های نوت دار در مقایسه با انواع کاغذها و دفترچه‌های دیگر می‌توانند مزیت‌های متعددی داشته باشند، به همین دلیل می‌توانند کاربردهای متفاوت‌تری نیز داشته باشند که مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر هستند:

نکته و یادداشت‌برداری

اولین و مهم‌ترین کاربرد استیک نوت ها یادداشت‌برداری و نکته برداری است و افراد می‌توانند هرگونه نکته و مطلبی که می‌تواند برای آن‌ها کاربردی و ارزشمند باشد را در داخل این استیک نوت ها یادداشت کنند. روزانه افراد بارها نیاز پیدا می‌کنند که نکات و مطالبی را یادداشت کنند و استیک نوت ها بهترین ابزار ممکن برای این کار هستند. همچنین این کاغذها می‌توانند برای یادداشت کردن امور روزانه، لوازم مورد نظر و … مناسب باشند.

استفاده به عنوان بوک مارک

با توجه به آنکه کاغذ استیک نوت ها رنگی بوده و دارای چسب هستند می‌توانند بهترین ابزار برای نشانه‌گذاری صفحات کتاب باشند. با استفاده از این کاغذها می‌توان صفحات و مطالب مهم کتاب‌ها را نشانه‌گذاری کرد و در صورت نیاز دوباره آن‌ها را مطالعه کرد.

 خلاصه‌نویسی

از دیگر کاربردهای استیک نوت ها خلاصه‌نویسی است که می‌تواند برای همه افراد خصوصاً دانشجویان و دانش آموزان مناسب باشد. در اصل با استفاده از این ابزار به راحتی می‌توان خلاصه‌ای از مطالب مطالعه شده را یادداشت کرده و همواره به همراه داشت.

لیبل گذاری

یکی دیگر از کاربردهای استیک نوت ها لیبل گذاری است که می‌تواند برای نگهداری از اسناد و مدارک مختلف بسیار کاربردی باشد. به راحتی می‌توان مشخصات هر سند و مدرکی را در داخل این کاغذها نوشته و آن را به سند و مدرک مورد نظر چسبانده تا به راحتی پیدا شود.

اضافه کردن نکات در داخل کتاب

بسیاری از افراد عادت دارند که در زمان مطالعه کتاب‌های مختلف یادداشت‌ها و نکاتی را در کناره‌های متون و تصاویر کتاب یادداشت کنند که این کار می‌تواند باعث زشتی صفحات کتاب شود اما استفاده از استیک نوت ها این کار می‌تواند به زیبایی انجام شود و انگیزه مضاعفی به افراد برای مطالعه نکات یادداشت شده بدهد.

استفاده به عنوان هدیه

استیک نوت ها به واسطه کاربردها و مزیت‌هایی که دارند می‌توانند برای هر فردی مناسب باشند به همین دلیل بسیاری از شرکت‌ها و کسب‌وکارها از آن‌ها به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کرده و به مخاطبان و مشتریان خود عرضه می‌کنند. در اصل استیک نوت ها بسیاری از ویژگی‌های یک هدیه تبلیغاتی مناسب و به‌صرفه را داشته و برای هر قشر و شغلی مناسب است.

پیام نویسی

از دیگر کاربردهای استیک نوت ها نوشتن پیام برای افراد است. ممکن است افراد قصد داشته باشند در یک محل یا مکان خاص پیامی برای مخاطبان، دوستان، کارمندان و همکاران خود بنویسند و استیک نوت ها به واسطه رنگی بودن و چسبندگی می‌توانند بهترین گزینه برای این کار باشند. این کاغذ همچنین می‌توانند یکی از بهترین گزینه‌ها برای نوشتن جملات انگیزشی باشند و می‌توانند نقش ویژه‌ای در روحیه افراد داشته باشند.

قیمت استیکر نوت دار

استیکرهای نوت دار همانند خودکار تبلیغاتی می‌توانند تنوع بالایی از نظر سایز، رنگ، طرح، شکل و … داشته باشند و قیمت آن‌ها نیز می‌تواند تحت تأثیر فاکتورهایی همچون جنس و کیفیت کاغذ، کیفیت ساخت و تولید، نحوه بسته‌بندی، ابعاد و اندازه‌ها، رنگ‌بندی و شکل هندسی، تعداد، شرکت و برند تولیدکننده و … باشد.

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴