پاور بانک تبلیغاتی
تاریخ انتشار : 2023/09/17

فهرست مطالب

پاور بانک چیست و چرا استفاده از آن ضروری است؟

پاور بانکها در واقع باطری های خاصی هستند که در یک مدار خاص با شارژ الکتریکی مشخص فشرده شده اند .

آنها به شما اجازه می دهند که انرژی الکتریکی را ذخیره کنید و در زمان لازم از انرژی موجود برای شارژ موبایل یا تبلت استفاده نماید .

امروزه استفاده از پاور بانک تقریبا به امری معمول تبدیل شده است و به عنوان امری ضروری برای استفاده کنندگان موبایل و تبلت و پخش کننده های پرتال شناخته شده است.

ظرفیت های پاوربانک نظیر 8،000 ، 10،000 و 12،000 میلی آمپر است .

یک پاور بانک خوب بایستی شارژ موجود در خود را حدود 3 تا 6 ماه بدون کم شدن نگه دارد اما برای پاوربانک بی کیفیت این زمان به کمتر از 4 تا 6 هفته کاهش می دهد . نکته بسیار مهم در پاور بانک ها شرایط و درجه حرارت محیط نگهداری آنها به روی کیفیت پاور بانک ها تاثیر مستقیم دارد به طور مثال اگر شما زمان زیادی پاور بانک را درون ماشین و درجه حرارت بالا قرار دهید مطمئنا برروی پاوربانک تاثیر منفی خواهد داشت و باعث تخلیه شارژ درون آن و صدمه به آن می شود.

در یک کلام شارژر شارژ می شود تا شارژ کند .

  پاور بانک با ویژگی زیر را انتخاب کنید

  • حفاظت در مقابل اتصال کوتاه

می دانیم که آتش اغلب توسط یک اتصال کوتاه ایجاد می شود شارژر همراهی را انتخاب کنید که سیستم حفاظتی در مقابل اتصال کوتاه را داشته باشد .

  • حفاظت در مقابل شارژ بیش از حد Overcharge

ما به پاور بانکی نیاز داریم که جریان الکتریسیته را، زمانی که شارژر باتری کامل شد قطع کند برای اینکه شارژ بیش از حد حتما عمر باتری پاوربانک و باتری دستگاه در حال شارژ را کوتاه می کند.

  • حفاظت در مقابل دمای بالا

بهتر است شارژر همراه دارای طیف دمای کارکرد بالایی باشد.

 

  • خاموش شدن خودکار OFF – ON

این ویژگی را در واقع می توان هم ردیف قابیلت حفاظتی Over chargingداشتن که با اتمام شارژ دستگاه جریان قطع شود تا دستگاه آسیب ندیده و دمای داخلی آن افزوده نشود .

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴