بیلچه 5 کاره
تاریخ انتشار : 2023/08/06
فهرست مطالب

بیلچه مسافرتی 5 کاره

بیلچه مسافرتی چند کاربره 

کلنگ,تیشه یا تبر,شن کش,درب باز کن,اره,قطب نما

دارای کیف حمل برزنتی اعلاء با قابلیت اتصال به کمربند با بدنه فولادی

مشخصات بیلچه تاشو

هنگام کوهنوردی آگاه بودن از مخاطرات کوهنوردی تا حد زیادی می‌تواند بر موفقیت برنامه بیافزاید و برخورداری از تجهیزات لازم تا حدودی می‌تواند در مواجهه و غلبه بر خطرات کمک کند. از جمله این تجهیزات بیلچه، کلنگ، اره، تبر است. در وسیله ای که ما به شما ارائه می دهیم می توانید هر سه این تجهیزات را یک جا داشته باشید.

بیلچه و کلنگ یکی از مهمترین وسایل کوهنوردی در برف است که می توان به کمک آن حجم قابل توجهی از برف را جابه جا کرد  و در صعودهای زمستانه بسیار سودمند و مفید است و قسمتهای مختلف آن عبارت اند از: تیغه، بیلچه، بدنه انداز.

انواع بیلچه ها بنا به نوع کاربری آن ها  متفاوتند. امروزه از بیلچه ها کوتاه 65-75 سانتی متری سبک استفاده می کنند و بیلچه های بلند کمتر در صعودهای بزرگ کاربری دارند. بعضی از بیلچه ها بسیار سبک وزن هستند که این نوع در مسیرهایی با برف آلپاین کاربرد دارند.

در برف زیاد چوب دستی، باتوم اسکی یا بیلچه کوهنوردی  که به نوک آن بشقاب چوب دستی اسکی بسته باشند، کمک بسیاری به صعود خواهد کرد. سطح های شیبدار (حدود 50) درجه با برف پودری زیاد غیرقابل صعود هستند زیرا شخص تا کمر یا سینه در آن فرو می رود و بیرون آمدن از آن بسیار مشکل و خطرناک است.

ابزار و وزن بیلچه کوهنوردی

کلنگ و بیلچه ابزاری مهم در کوهنوردی محسوب می گردند که همراه داشتن آن در زمستان اجتناب ناپذیر است. به دلیل وزن و اندازه آن به راحتی قابل حمل است. از بیلچه تاشو بعنوان بیلچه، اره و همچنین کلنگ می توان استفاده کرد. همچنین در مکان های مختلف مانند کمپینگ، مسافرت، خودرو و … می تواند بکار رود.

گروه میلان گیفت با ارائه انواع هدایای تبلیغاتی و ابزار آلات کاربردی و بیلچه مسافرتی چند کاره با قابلیت حک لوگو و انواع تیراژ

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴