ارسال هدیه به دوستان خارج از کشور
تاریخ انتشار : 2024/02/21
فهرست مطالب

 آسان ترین روش ارسال هدیه به دوستان خارج از کشور

هدیه‌خریدن برای عزیزان یکی از رسم‌های دیرینه ما ایرانیان است. در واقع بسیاری از ما برای اینکه عشق و محبت خود را به طرف مقابلمان ثابت کنیم، برای او هدیه‌ای می‌خریم. اگر طرف مقابل در شهر خود یا حتی شهر‌های دیگر ایران باشد، به‌راحتی امکان ارسال هدیه را برای وی دارید؛ اما اگر وی خارج ازکشور بود، چه کاری می‌کنید؟

برخی از مردم عطایش را به لقایش می‌بخشند و از خیر فرستادن هدیه برای طرف مقابل صرف‌نظر می‌کنند؛ درصورتی‌که راهکار‌هایی ساده وجود دارد که شما به‌راحتی به‌واسطه آنها می‌توانید کادوی را برای وی بفرستید و به‌دست او برساند، اما آیا از این راهکار‌ها با خبرید؟

اگر در جریان آسانترین روش ارسال هدیه به خارج از کشور برای دوستان قرار بگیرید، بدون‌شک در بازه‌های زمانی مختلف مایل می‌شوید که برای آنها کادویی بخرید و بفرستید؛ این هدیه می‌تواند هر محصول یا کادویی باشد و لبخند را به لب طرف مقابل هدیه دهد.

برخی شرکت‌ها تمایل به خرید هدایای تبلیغاتی و ارسال آنها برای شرکای کاری خود در خارج از کشور دارند که این مجموعه‌ها نیز می‌توانند از‌همین‌روش‌ها استفاده کنند.

معرفی آسان ترین روش ارسال هدیه به دوستان خارج از کشور

در ادامه انواع روش‌های ارسال هدیه برای دوستان در خارج از کشور را لیست می‌کنیم و درباره آنها توضیح می‌دهیم:

ارسال هدیه به دوستان خارج از کشور

  • خرید از وب سایت‌های خارجی

این روز‌ها اغلب مردم خرید‌هایشان را به‌صورت اینترنتی انجام می‌دهند و حتی اگر قصد خرید هدیه‌ای برای طرف مقابلشان را داشته باشند، این کار را با سفارش از وب‌سایت‌های فروشگاهی انجام خواهند داد. شما نیز اگر تمایل دارید محصولی را برای شخصی دور از خود به‌عنوان هدیه بخرید، پیشنهاد می‌دهیم که آن را به‌صورت اینترنتی سفارش دهید تا دیگر هزینه اضافه‌ای برای ارسال محصول نپردازید.

در صورتی که یکی از آشنایان شما در خارج از کشور زندگی می‌کند، شما می‌توانید از طریق وبسایت‌های فروشگاهی همان کشور خریدتان را انجام دهید و مشخصات و اطلاعات طرف مقابل را در وب‌سایت مربوطه درج کنید تا اقدام به ارسال کالا برای وی کنند.

در این روش در واقع شما به‌جای‌اینکه محصول را تحویل بگیرید و سپس برای فرد بفرستید، از همان فروشگاه محصول را برای او خواهید فرستاد. شما حتی می‌توانید از فروشگاه مربوطه درخواست کنید که محصول را برایتان کادوپیچ کنند یا در صورت امکان متنی برای عزیزانتان بر روی کاغذ بنویسند.

  • ارسال هدیه از طریق آشنا‌ها

اگر اقدام به خرید انواع هدیه تبلیغاتی مثل فلش مموری تبلیغاتی برای شرکای کاری‌تان کرده‌اید، می‌توانید از طریق سفیر‌های خود یا شرکای دیگر این هدایا را برای آنها بفرستید. در واقع شما از طریق شخصی که برای سفر به خارج از کشور می‌رود، هدیه را برای فرد موردنظر ارسال خواهید کرد.

البته در صورت ارسال حتی یک خودکار تبلیغاتی هم‌شده، مراقب باشید که سفیر فردی مطمئن باشد تا حتماً کادو را به‌دست شخص موردنظرتان برساند.

  • درخواست از واسطه ها

بسیاری از مراکز صرفاً به‌جهت ارسال محصول و هدیه به نقاط مختلف کشور‌های خارجی فعالیت دارند؛ بنابراین شما می‌توانید لینک محصول موردنظرتان را در اختیار این وب‌سایت‌ها یا مجموعه‌ها بگذارید، سپس مبلغ آن را پرداخت کنید و منتظر بمانید که کادو و هدیه‌تان در مدت زمانی کوتاه به‌دست طرف برسد.

در صورت استفاده از‌این‌روش، واسطه‌ها نیز باید کاملاً امن و مطمئن باشند و خیالتان را از بابت ارسال هدیه راحت کنند.

  • خودتان سفر کنید

شما می‌توانید خود برای سفر کاری یا تفریحی به خارج از کشور بروید و هدیه را نیز به عزیزانتان تحویل دهید. در صورت انجام چنین کاری پیشنهاد می‌دهیم که هدیه را از داخل مرز‌های ایران تهیه کنید تا یادگاری از داخل مرز‌ها را برای آنها ببرید.

بهتری هدیه ها برای دوستان خارج از کشور

اکنون از انواع روش‌های آسان ارسال هدیه به خارج از کشور مطلع شدید، اما آیا می‌دانید که کدام هدایا گزینه مناسبی برای طرف مقابلتان هستند و لبخندی واقعی را به لب‌های او می‌آورند؟ در ادامه لیستی از این هدایا را می‌آوریم و درباره آنها توضیح می‌دهیم:

  • بازی های فکری نوستالژی

تقریباً تمام ما بازی‌های فکری مثل مارو‌پله، منچ و … را بازی کرده‌ایم؛ اگر به خارج از کشور می‌روید و قصد خرید هدیه برای طرف مقابلتان را دارید، پیشنهاد می‌دهیم که یکی از انواع این بازی‌ها را تهیه کنید تا بعد از رسیدن به آنجا با انجام این بازی‌ها خاطره‌های خوش دوران قدیم را به یاد بیاورید و لبخند بزنید.

بازی‌های نوستالژی خارجی معمولاً با ایرانی متفاوت است، چون فرهنگ کشور‌های دیگر با ما فرق دارد و این حتی درباره بازی‌ها نیز صدق می‌کند؛ بنابراین قبل‌از‌اینکه بخواهید هدیه‌ای گران‌قیمت را برای فرد موردنظر بخرید و بفرستید، پیشنهاد می‌دهیم به بازی‌های فکری نوستالژی نیز کمی فکر کنید.

  • صنایع دستی ایرانی

ساکنین خارج از کشور‌ باید مدت زیادی را در بازار‌های مخصوص ایرانی‌ها بگذرانند تا بتوانند صنایع‌دستی موردنظرشان را بیابند، این در حالی است که در هر کوچه و خیابان در کشور ایران این محصولات به تعداد بالا به‌فروش می‌رسند و طرح‌ها و مدل‌های متنوعی دارند.

شما می‌توانید انواع صنایع‌دستی داخلی را از کشور ایران برای طرف مقابل به هدیه ببرید و او را خوشحال کنید.

  • قالیچه و تابلوفرش

فرش‌های اصیل ایرانی در تمام دنیا زبانزد هستند، چون هیچ کشوری نمی‌تواند فرش‌هایی با نقش‌ونگار‌های بسیار زیبا و در طرح‌ها و مدل‌های متنوع را تولید کند. شما می‌توانید انواع قالیچه و تابلوفرش را برای طرف مقابلتان به هدیه بخرید تا لبخند را به لب‌های او هدیه دهید.

  • خوراکی های بومی

چه هدیه‌ای برای ایرانی‌های ساکن خارج از کشور بهتر از خوراکی‌های بومی است؟ این افراد به‌دلیل تفاوت در کیفیت و مزه مواد اولیه و بسیاری از مشکلات دیگر معمولاً نمی‌توانند خوراکی‌های بومی را با کیفیت مدل‌های داخلی تهیه کنند؛ به‌همین‌دلیل شما می‌توانید از انواع خوراکی‌های بومی فاسد‌نشدنی تهیه کنید و برای طرف مقابلتان به هدیه ببرید.

آجیل و خشکبار، زعفران ایرانی، انواع شیرینی‌های محلی، انواع نان‌های محلی، انواع مواد اولیه لازم برای پخت غذا‌های محلی و … جزء خوراکی‌های بومی به‌شمار می‌آیند که طرفداران زیادی در خارج از کشور نیز دارند.

  • کتاب دیوان و اشعار

شما می‌توانید کتاب‌های دیوان و اشعار را برای طرف مقابلتان تهیه کنید. قطعاً او در برخی روزها به‌یاد ایران و کوچه‌پس‌کوچه‌های آن می‌افتد، بنابراین با خواندن اشعار با ذهن خود به ایران سفر می‌کند و لذت زیادی از انجام این کار می‌برد.

ارسال هدیه به خارج از کشور، کاری راحت اما مهم

اکنون با آگاهی از آسانترین روش ارسال هدیه خارج از کشور می‌توانید محصول موردنظرتان را برای طرف مقابل بفرستید و لبخند را به لب‌های او هدیه دهید. الان می‌دانید که بهترین هدایا برای ساکنین خارج از کشور چیست، برای همین کافیست بهترین روش ارسال را نیز انتخاب کرده و سپس کادو را برای طرف مقابل بفرستید. برای آگاهی از انواع روش‌های ارسال دیگر نیز می‌توانید از کارشناس‌های فعال در همین زمینه نیز مشورت بگیرید.

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴