هدیه ای ماندگار
تاریخ انتشار : 2018/09/29
فهرست مطالب

تبلیغات سودمند

همه ما می دانیم تبلیغات هزینه نیست و به نوعی سرمایه گذاری است و تاثیر مستقیم بر افزایش فروش و رونق کسب و کار دارد. تبلیغات در انواع مختلفی وجود دارد و هرگز به پایان نمیرسد و شامل: تبلیغات تلوزیونی، آگهی های آنلاین، رسانه های اجتماعی و تبلیغات بازرگانی می باشد ولی هدایای تبلیغاتی با اینکه جزء فرم های سنتی تبلیغاتی می باشد همچنان قوی و به شکل فوق العاده هوشمندانه ای از تبلیغات تبدیل شده است و یک ابزار بازاریابی باور نکردنی قوی است.

هدایای تبلیغاتی نام تجاری و اطلاعات شرکت را در معرض دید طیف گسترده ای از مخاطبان قرار می دهد که  یکی از اهداف اغلب کسب و کارهای کوچک و بزرگ مطرح شدن نام تجاری یا برند آنها است. هدایای تبلیغاتی ابزار ساده ای هستند که می توانند موجب مطرح شدن برند یک کسب و کار کوچک شوند؛ به کمک درج کردن نام تجاری بر روی کالاهایی که مشتریان  در زندگی روزانه خود از آنها استفاده کنند، شما می توانید جایگاه برند خود را در اذهان عمومی ارتقاء دهید.

هدایای تبلیغاتی، ارزان قیمت و از دوام بیشتری برخوردار بوده و امکان درج تبلیغ بزرگتری روی آنها وجود دارد، برای سرمایه گذاری بسیار مناسب و ارزشمند هستند. این موضوع را به خاطر داشته باشید که یک اشانتیون یا هدیه کوچک خود راه بزرگی برای افزایش وفاداری مشتریان نسبت به شماست.

با استفاده از این شیوه تبلیغات می توانید به سادگی و دقت، دریافت کنندگان آنها را شناسایی کنید و با بهره گیری از شیوه های ساده ی مدیریت برنامه های تبلیغاتی، می توانید در طول زمان، اثر بخش ترین هدایا را برای هر گروه از مشتریان هدف مورد ارزیابی قرار دهید و به این ترتیب، هزینه های تبلیغاتی خود را به بهترین شیوه خرج کنید.
هدایای تبلیغاتی تنوع فراوان دارند مانند تقویم رومیزی ، ماگ تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی، پاور بانک تبلیغاتی و… که لوگو و اطلاعات تماس شرکت روی آن درج می شود و می تواند در تمام طول سال ما را در ذهن مشتریان تداعی نماید.

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴