تاریخ انتشار : 2018/12/13

فهرست مطالب

ویژگی های زیرانداز مسافرتی مرغوب


خوابیدن در هوای آزاد طبیعت یک تجربه رضایت بخشی  است که افراد زیادی تمایل دارند تجربه‌اش کنند. داشتن یک زیرانداز ضد آب، نرم، ضخیم و مقاوم از ضروری ترین لوازم مسافرت  پیکنیک و تفریحات بیرونی می باشد تا بتوانید از طبیعت لذت ببرید. ضدآب بودن و ضخامت زیرانداز یکی از مهم ترین خصوصیات این محصول می باشد تا  ضمن راحتی هنگام استفاده از ورود آب و رطوبت جلوگیری کند.  از دیگر خصوصیات زیرانداز مناسب می توان به نوع الیاف و بافت آن اشاره کرد؛ وزن سبک و داشتن مقاومت بالا به طوری که به راحتی پاره یا آسیب نبیند. همچنین ازویژگی های دیگر یک  زیرانداز مسافرتی مرغوب قابلیت شستشوی آسان ,وزن سبک, حمل و نقل آسان و حجم کم آن می باشد.

 اغلب افراد از زیرانداز مسافرتی در کوهنوردی , پیکنیک ,سفر یا هنگام رفتن به نماز جمعه استفاده می کنند به همین دلیل  وزن سبک, نحوه جمع آوری آسان و حمل  راحت آن از اهمیت بالایی برخوردار  است. بنابراین نحوه بسته بندی یک ویژگی مهم است که هنگام خرید باید به آن توجه نمود. در کنار تمام این موارد طراحی و زیبایی زیرانداز یک ویژگی چشم نواز است که در کنار بقیه خصوصیات نشانگر یک زیرانداز بسیار مرغوب و ایده آل می باشد.

شرکت میلان به کسانی که به دنبال یک هدیه تبلیغاتی بادوام، زیبا و کاربردی و در عین حال با قیمتی مناسب و ارزان هستند، زیرانداز مسافرتی میلان را پیشنهاد می کند.  بنابراین اگر قصد خرید زیرانداز مسافرتی در تیراژ بالا همراه با کیفیت عالی و قیمت مناسب را دارید که تمام ویژگی های یاد شده از قبیل ضدآب، دوام  بالا و زیبایی را دارا باشد و در عین حال آرم لوگو و برند شرکتتان بر روی آن چاپ شده باشد، محصول خود را  از شرکت ما سفارش دهید.

میلان گیفت تولید کننده انواع هدایای تبلیغاتی و زیر اندارهای مرغوب با قابلیت چاپ و گلدوزی به تعداد سفارش

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴