نوت بوک میلان
تاریخ انتشار : 2019/02/22

فهرست مطالب

دفترچه یادداشت تبلیغاتی

هدیه ای مناسب برای شما که به دنبال خاص ترین هستین دفترچه یاداشت تبلیغاتی همراه همیشگی جلوی دست شما دفترچه یادداشت تبلیغاتی یکی از ابزارهای پر کاربرد در محیط کار یا غیر از آن می باشد که با توجه به این موضوع می تواند یکی از ابزارهای تبلیغاتی بسیار مفید کارآمد باشد یکی از پرفروش ترین محصولاتی که در زمینه هدایای تبلیغاتی از آن استفاده می گردد دفترچه یادداشت تبلیغاتی است.دفترچه یادداشت یکی از ابزار پرکاربرد در هر محیط کار یا اداری است که با توجه به این موضوع می تواند یکی از ابزارهای تبلیغاتی بسیار خوبی باشد.

دفترچه یادداشت را می توان وسیله ای کاربردی در سیمنارها جهت یادداشت برداری برشمرد همچنین در موارد بسیاری از این محصول استفاده کرد این کالا جز هدایای تبلیغاتی کاربردی و مفید می باشد و در جنس های مختلف و رنگبندی های متفاوت تولید می شود.

چاپ دفترچه یادداشت در ابعاد 10 در 15 تا 21 تا41 سانتی متر از پرطرفدارترین آنها می باشد که معمولا به صورت سرچسب بودن جلد، جلد مقوایی با پرفراز یادداشت و یا به صورت سیمی می باشد.

تعداد برگ ها معمولا به عنوان هدیه به مشتریان استفاده می شود و یکی از بهترین روش ها برای ترویج کسب و کار با قابلیت دیده شدن در طول روز می باشد.

چاپ دفترچه یاداشت تبلیغاتی منحصر به فرد با جلوه های گرافیکی، اصول رنگ بندی و جانمایی، چاپ و صحافی دقیق را از مجموعه شبکه چاپ بخواهید چاپ دفترچه یادداشت یک ابزار بازاریابی موثر است شما می توانید آرم و شعار شرکت خود را در تمام صفحات دفترچه به صورت تک رنگ چاپ کنید و با هدیه دادن به مشتریان بارها نام تجاری خود را به نمایش بگذارید و به مشتریان خود یک هدیه کاربردی بدهید .

شماره های تماس

۰۲۱-۸۶۰۴۴۷۶۴

۰۲۱-۸۶۰۳۱۹۱۴